A A A

Atklāj romantiskākās vietas Valmierā 

Drukāt
14.02.2013

Valmieras Tūrisma informācijas centra Mīlestības dienas konkursā noteikti romantiskāko stāstu autori un noskaidrotas populārākās satikšanās vietas Valmierā.

 

Visos gadalaikos kā mīlētākā pastaigu un satikšanās vieta minēta Gaujas stāvie krasti, kur līkumotās takas vijas gar Gaujas upes malu un aizved līdz Memoriālajam ansamblim un Valterkalniņam. Stāstu autoriem kopīgās pastaigas nozīmējušas daudz, tādēļ arī ceļš ap Dzirnavu ezeriņu bijusi iecienīta pastaigu vieta. Nedaudz nostāk no pilsētas trokšņiem, pārus ciemos aicinājis Dzelzs tilts un dabas skaistums ap šo vietu. Tur laiks pavadīts vērojot straujo Gaujas tecējumu vai baudot līdzpaņemto mielastu.

Kā neparastākās satikšanās un iepazīšanās vietas stāstu autori minējuši arī Valmieras bibliotēku, kopmītnes un pat pilsētas sabiedrisko autobusu.

Valentīna dienas stāstu konkursu Tūrisma informācijas centrs organizē jau trešo gadu un iesūtīto stāstu skaits ik gadu turpina pieaugt. Interesantāko un sirsnīgāko stāstu autori tiks uzrunāti personīgi un viņiem būs iespēja kopā ar savu mīļoto cilvēku pavadīt romantisku vakaru restorānā "Rātes Vārti", kafejnīcā "Jauna Saule", džeza klubā-restorānā "Parks, kā arī doties uz romantisku filmu kinoteātrī "Gaisma".