A A A

Valmieras veloceliņos izbraukuši 9 sarkani velosipēdi 

Drukāt
19.03.2013

Kristīgā žēlsirdības fonda Dienas centru uz īsu brīdi pieskandināja tam neierasta velosipēdu zvaniņu skaņa.  To radīja biedrības ?Kristīgais žēlsirdības centrs? valdes priekšsēdētājas Gaidas Pevko uzaicinātie bērni, kas priecīgi izmēģināja katrs savu no Valmieras sadraudzības pilsētas Vācijā -  Halles (Vestfālene) saņemto velosipēdu.

Valmieras Kristīgā žēlsirdības fonda valdes priekšsēdētāja Gaida Pevko atzina, ka izvēlētie bērni riteņus patiesi ir pelnījuši un aicināja bērnus tos lietot rūpīgi, lai pēc tam tie noderētu arī mazākajiem brāļiem un māsām.

Valmieras pilsētas mērs Inesis Boķis ar bērniem dalījās atmiņās, cik ļoti arī viņam bērnībā kārojies velosipēds, un cik ļoti ilgs licies laiks, kurā tas cītīgi ar saviem darbiem, uzvedību un sekmēm bijis jānopelna, kā arī aicināja bērnus mācīties ceļu satiksmes noteikumus, trenēties braukšanā pagalmos un vēlāk iegūt velosipēdista apliecību.

Lai gan laika apstākļi velobraukšanai vēl  nav tik piemēroti, pavasara tuvošanās un gaidāmais skolēnu pavasara brīvlaiks tika izvēlēts par piemērotāko laiku, lai iepriecinātu Valmieras bērnus ar Halles pilsētas dāvinājumu - veloapmācībām lietotajiem velosipēdiem.