A A A

Cēsīs notiks NVA vakanču gadatirgus 

Drukāt
20.03.2013

22.martā Cēsu Tūrisma informācijas centrā notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētais sezonas vakanču gadatirgus, kurā vienuviet aicināti gan darba devēji, gan darba meklētāji. Vakanču gadatirgus būs atvērts no 10.00 līdz 16.00. Ieeja ir bezmaksas.
 

Šis ir pirmais gads, kad tiek organizēti šādi vakanču gadatirgi dažādās reģionu pilsētās. Organizatori atzīst, ka ieguvēji būs abās pusēs. Uzņēmumiem tā būs lieliska iespēja prezentēt savu uzņēmumu, turklāt uz vietas būs pieejami arī NVA karjeras konsultanti, kas palīdzēs veikt darbinieku atlasi un noorganizēt pirmās darba intervijas. Savukārt darba meklētāji varēs uzrunāt sev interesējošos uzņēmumus, kā arī saņemt karjeras konsultācijas. Tāpat darba meklētāji tiks informēti par nodarbinātības iespējām Latvijā un Eiropā, kā arī no NVA speciālistiem varēs saņemt rekomendācijas karjeras plānošanā.

No Valmieras pilsētas uz pasākumu dosies NVA Valmieras filiāles darbinieki, kas prezentēs aktuālās vakances Valmieras pilsētā. Savukārt Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora pārstāvji uz Cēsīm dosies, lai informētu par saviem pakalpojumiem.

Nākamie NVA vakanču gadatirgi paredzēti 5.aprīlī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Jelgavā, 10.aprīlī Liepājas Latviešu biedrības namā, 17.aprīlī Kauguru Kultūras namā, Jūrmalā un 1.maijā Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā.

Atbilstoši NVA rīcībā esošajai aktuālajai informācijai par bezdarbu Valmieras pilsētā, šobrīd ir reģistrēti 938 darba meklētāji, kas ir 8,2% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem