A A A

Valmieras novada fonds izsludina pavasara projektu konkursu 

Drukāt
21.03.2013

Ja Tev ir iecere, kas sen nepieciešama Tavā novadā - piesaki to līdz 22. aprīlim Valmieras novada fonda Labo darbu programmas 2013. gada projektu konkursā šDari labu sev un citiem" un gūsti atbalstu tā īstenošanai.

 

Fondā izvērtēsim idejas, kuras sniegs labumu Tev, Tavam kaimiņam un visai apkaimei, veicinās paaudžu sadarbību, atbalstīs sabiedrības pašpalīdzību un aicinās iesaistīties brīvprātīgajā darbā. Labprāt atbalstīsim jau iedzīvotāju atzītas ieceres sava novada attīstībai, tādēļ īpaši priecāsimies saņemt projektus, kuru dzinulis radies kādā no iedzīvotāju forumiem.

Šogad kopā ar fonda ziedotājiem Valmieras novada fonds iecerējis izsludināt divus projektu konkursus. Šobrīd pavasara konkursā pieejamais finansējums ir 1000 latu, kas var tikt sadalīti starp vairākiem projektiem vai piešķirts vienam apjomīgākam projektam. Lai saņemtu atbalstu projektam, būtiska ir tā dzīvotspēja arī pēc finansējuma piešķiršanas.

Iesniedz ideju līdz 22. aprīlim un pilnveido to, kā pietrūkst tavā pašvaldībā. Labo darbu programmas 2013. gada konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā šProjektu konkursi". Pieteikumā var būt jebkura ideja, kas atsaucas uz pašu iespēju uzlabot kopienas ikdienas dzīvi, sniedzot ieguldījumu attīstībā un savstarpējā sadarbībā.

Valmieras novada fonda mērķis atbalstīt sabiedrības iniciatīvas, attīstīt vietējo labdarību un veicināt pašu iedzīvotāju līdzdalību. Līdz šim atbalstīti vairāk nekā 100 projekti par kopsummā 45 tūkstošiem latu.


Papildu informācija:
Ansis Bērziņš, VNF valdes priekšsēdētājs
Tālrunis: 26136756, 64281792; e-pasts: vnf@vnf.lv
http://www.vnf.lv