A A A

Valmierā notiks E-prasmju nedēļas aktivitātes 

Drukāt
22.03.2013

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju no 18. līdz 24. martam visā Latvijā rīko 4. Eiropas E-prasmju nedēļu. Nedēļas ietvaros arī Valmierā vairākās iestādēs norisināsies dažādas apmācības un semināri.
 

20. martā no plkst.10.30 līdz 14.00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā (Purva iela 12A) notiks Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra un Latvijas Valsts radio un televīzijas centra rīkotais seminārs "Noderīgas e-iespējas uzņēmējiem". Semināra mērķis ir iepazīstināt interesentus ar jaunām e-pakalpojumu iespējām uzņēmējiem, kas ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu, kā arī sniegt priekšstatu par jaunajām eParaksta iespējām biznesam. Dalība seminārā - bez maksas. Plašāka informācija par semināru: www.vbii.lv.

Valmieras integrētā bibliotēka visu nedēļu organizēs nodarbības, kurās apmeklētāji varēs iepazīt bibliotēkas, pašvaldības un valsts iestāžu e-pakalpojumus un citas iespējas, kas pieejamas e-vidē. Valmierieši varēs uzzināt par drošu komunikāciju internetā un drošu e-pastu, E-veselību, www.latvija.lv sniegtajiem e-pakalpojumiem, sociālo tīklu izmantošanu nodarbinātības veicināšanā, kā arī par Valmieras integrētās bibliotēkas e-pakalpojumiem. Tāpat interesenti varēs praktiski pārbaudīt savas prasmes informācijas tehnoloģijās, izmērot tās IT barometrā, kā arī uzzināt vairāk par iespējām pašmācības ceļā uzlabot datorprasmes. Bibliotēka aicina iepriekš pieteikties nodarbībām pa tālruni: 64250831 vai elektroniski: svetlana.spruza@vcb.valmiera.lv, norādot vēlamo tēmu, tikšanās datumu un laiku.

špašais piedāvājums senioriem!
Valmieras integrētā bibliotēka sniegs konsultācijas un atbildes uz jautājumiem, kas rodas ikdienas darbā ar datoru. Iepriekš piesakot savu jautājumu pa tālruni: 64250831 vai e-pastu: svetlana.spruza@vcb.valmiera.lv var saņemt praktisku palīdzību no bibliotēkas konsultantiem. Visu nedēļu seniori bez priekšzināšanām datora izmantošanā var pieteikties uz nodarbībām bibliotēkā, lai apgūtu pirmos soļus darbā ar datoru.

Savukārt Valmieras pilsētas pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļa no 20. marta līdz 22. martam organizēs apmācības pašvaldības struktūrvienību un iestāžu darbiniekiem. Apmācību dalībnieki varēs apgūt prezentāciju veidošanas rīku prezi.com, pilnveidot planšetdatoru lietošanas prasmes, kā arī uzzināt vairāk par Informācijas tehnoloģiju nodaļas aktualitātēm - kvalitātes vadības sistēmu, bezvadu tīkliem, elektronisko identifikācijas karti un citiem tematiem.