A A A

Sākas balsošana par konkursam "LMT Valmierai" pieteiktajiem projektiem 

Drukāt
20.05.2013

No 20.maija Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā (http://www.valmiera.lv/content/lmt-valmierai-projektu-balsosana), kā arī pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā iespējams iepazīties un nobalsot par projektiem, kas pieteikti konkursam "LMT Valmierai". Balsošana turpināsies līdz 24.maijam pulksten 18:00.

 

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību šogad jau otro gadu organizē projektu konkursu "LMT Valmierai". LMT finansē konkursu ar mērķi sniegt atbalstu Valmieras pilsētai un tās iedzīvotājiem sociāli nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanā.

Līdz 3.maijam ikviens interesents varēja iesniegt savu projekta pieteikumu, ko pirmajā kārtā izvērtēja Valmieras pilsētas pašvaldības un LMT žūrija. Taču tieši iedzīvotājiem būs iespēja noteikt finansējuma sadali, balsojot par, viņuprāt, interesantāko un pilsētai nepieciešamāko projektu.

Otrajai kārtai un iedzīvotāju balsojumam ir izvirzīti astoņi projekti:
? Bērnu un jauniešu nometne CEEL2 jeb Zaļā Gaisma
? Latvijas daba veselu dara
? Mini pitch laukuma izveide Valmierā
? Open Air vizuālās mākslas izstāde
? Pulkā nāc un sportot sāc!
? Roku rokā - pa pagalmu kopā!
? Smilšu volejbols Pārgaujā
? 5 dienas pirmsstudiju laboratorijā

Ar projektu aprakstiem iespējams iepazīties šeit:
http://www.valmiera.lv/sites/default/files/projektu_apraksti_un_kartiba_lmtvalmierai.docx

Balsot iespējams Valmieras mājaslapā (http://www.valmiera.lv/content/lmt-valmierai-projektu-balsosana), pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā un LMT klientiem arī portālā m.lmt.lv vai ar īsziņu, sūtot projekta identifikāciju uz numuru uz 1668 (piemēram, balsojot par projektu, kas sarakstā ir ar pirmo numuru, jāsūta īsziņa ar tekstu Valmiera1.)

Konkursa mērķis ir atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas savas pilsētas - Valmieras sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu. Kopējais konkursa finansējums ir 10 000 latu. Vienam projektam iespējams saņemt finansējumu no 500 līdz 3000 latiem. Finansējumu saņems ne vairāk kā pieci labākie projekti.

Balsošanas rezultāti tiks apkopoti un paziņoti 29. maijā.