A A A

Aicinām balsot par PII "Vālodzīte" projektu 

Drukāt
22.05.2013

Apkārtējā vide mūsu ķermenim, prātam un emocijām sniedz daudz un dažādus impulsus. Steigas un dzīvās dabas klātesamības trūkums lieliem un maziem cilvēkiem veicina neveselīgu paradumu veidošanos, kas savukārt attālina no dabas.

 

Kā rāda 15 gadu pieredze, impulsi, kas saņemti siltajās smiltīs, vienkārši un dabiski spēj atjaunot cilvēka iekšējos resursus. Silto smilšu iekārta ir Latvijā patentēta iekārta , un tā paredz dabīgu smilšu uzsildīšanu līdz atbilstošai temperatūrai un nodrošina plašas rekreācijas iespējas.

Darbošanās silto smilšu kastē ir dabiska, patīkama nodarbe ikvienam. Dabas materiāli bērnam ir viegli atpazīstami un pieejami neatkarīgi no vecuma, tautības vai iepriekš gūtās dzīves pieredzes.

Valmieras 5.pirmsskolas izglītības iestādes (PII) "Vālodzīte" darbinieki ir izstrādājuši projekta pieteikumu finansējuma iegūšanai un iesnieguši to "Labiedarbi.lv", kurā izturējuši pirmo konkursa kārtu un iekļuvuši projekta otrajā kārtā. Tagad notiek publiskais balsojums. Balsošana paredzēta no 1. līdz 31.maijam, izmantojot draugiem.lv profilu (balsošanas links) un sūtot bezmaksas īsziņu (balsošanas links).

PII "Vālodzīte" saime ir pateicīga visiem, kuri balso un atbalsta dalību šajā projektu konkursā.


Informāciju sagatavoja:
Elīna Baldiņa
PII "Vālodzīte" pirmsskolas skolotāja