A A A

Valmieras pusē atklāts mīlestības maršruts 

Drukāt
22.05.2013

Atklājot vasaras tūrisma sezonu, Valmieras pusē tiks celts gaismā mīlestības maršruts, pa kuru ceļojot iespējams izzināt īstas mīlestības, laimes un saticības noslēpumu. Mīlestības maršrutā savienotas divas upes - vīrišķais Abuls un daiļā Gauja, un tā noslēpums vijas 14 km garā ūdens takā.

 

Mūsdienās, kad cilvēkus pārņēmusi steiga un laika trūkums, bieži vien tiek aizmirsta mīlestība un saskaņa. Valmieras pusē šī problēma ir atrisināta, atklājot gadsimtiem slēptu mīlestības maršrutu. Tas sākas Beverīnas novadā, kur spēcīgais, vīrišķīgais, nosvērtais un pieredzes bagātais Abuls saplūst kopā ar viltīgo, skaisto, mazliet izklaidīgo un vienmēr starojošo Gauju. Savienojoties tik atšķirīgām īpašībām un spēcīgiem raksturiem, notiek maģiska burvība, ko mūsdienās gudri dēvē par dzirksteli, kas vieno divus indivīdus. Šo dzirksteli Abuls un Gauja nodod ikvienam laivotājam, kas drosmīgi un pacietīgi pieveic tur pat vai 5 stundu garo ūdens ceļu no Brenguļu alus dārza līdz Valmieras laivu piestātnei.

Pārvarot ūdens šķēršļus un varenumu, Abuls un Gauja mīlestības maršruta ceļotājiem, iespējams, atklās visus neizzinātos mīlestības un neizsīkstošas laimes noslēpumus, kurus cilvēce tīkojusi izzināt jau gadsimtiem ilgi. Vērojot auglīgos upju krastus, laivotāji sapratīs, ko dāvā tīra un patiesa mīlestība.

Maģiskais mīlestības maršruts interesentiem tiks atklāts 25.maijā līdz ar laivu maršu "Abuls - Gauja", kad pa to piedzīvojumos dosies simtiem laivotāju. Tie, kuri alkst pēc patiesas mīlestības un vēlas to sastapt pēc iespējas ātrāk, ir aicināti pievienoties drosmīgajiem un piedzīvojumu kārajiem ceļotājiem, sēsties laivu ekipāžās "Trīs vīri laivā" vai "Nāras" un ļauties Abula un Gaujas noslēpumainajam valdzinājumam un enerģijai.

Plašāka informācija par laivu maršu "Abuls - Gauja" pieejama www.visit.valmiera.lv un www.ezi.lv.