A A A

Transporta kustība Lāčplēša ielā 

Drukāt
24.05.2013

No 24.maija līdz 26.maijam transporta kustībai būs atvērta Lāčplēša iela, bet pirmdien, 27. maijā atkal turpināsies ielas remontdarbi un transporta kustība tiks slēgta. Aicinām autovadītājus pa Lāčplēša ielu braukt lēnām un ņemt vērā ceļa seguma stāvokli, kā arī sekot līdzi ceļa zīmēm.
 

šdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Lāčplēša ielā norit saskaņā ar apstiprināto būvdarbu grafiku, un tos veic SIA "Ostas Celtnieks". Šajās brīvdienās Lāčplēša iela tiks atvērta satiksmei, lai nodrošinātu valmieriešiem un pilsētas viesiem ērtāku pārvietošanos.

Atbilstoši SIA "Valmieras ūdens" pasūtījumam SIA "Ostas celtnieks" Lāčplēša ielā izbūvē ūdensvadu un kanalizācijas tīklus. Šo darbu veikšana tiek finansēta no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta "šdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras pilsētā II kārta" līdzekļiem. Pēc ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves tiks veikta Lāčplēša ielas rekonstrukcija. Darbu gaitā plānots nomainīt lietus ūdens kanalizācijas sistēmu, rekonstruēt gājēju ietves, ielas apgaismojumu, remontēt Dzirnavu ezeriņa slūžas un ielai uzklāt jaunu asfaltbetona segumu. Lāčplēša ielas rekonstrukcija paredzēta visā tās garumā, kas ir 226 metri.