A A A

"GazEnergoStroi" iepazīstinās ar attīstības plāniem Valmieras gaļas kombināta teritorijā 

Drukāt
24.05.2013

24. maijā plkst. 14.00 Valmieras pilsētas pašvaldības mazajā zālē, Lāčplēša ielā 2, Valmierā notiks preses konference ar Valmieras gaļas kombināta jaunā investora "GazEnergoStroi" prezidentu Sergeju šerņinu. Preses konferencē piedalīsies arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis un izpilddirektors Jānis Baiks.
 

Preses konferencē būs iespējams saņemt informāciju par iecerēm uzņēmuma darbības atjaunošanai un gaļas kombināta teritorijas attīstībai.

2013. gada aprīlī korporācija "GazEnergoStroi" pabeidza Valmieras gaļas kombināta iegādes darījumu. Valmieras gaļas kombināts ir bankrotējis uzņēmums ar plašu teritoriju - aptuveni 20 hektāru platībā, no kuriem 16 hektāri pāries kompānijas īpašumā, bet pārējie 4 hektāri būs ilgtermiņa nomā.

Korporācija "GazEnergoStroi" plāno atjaunot pašu Valmieras gaļas kombinātu, kā arī uz esošās uzņēmuma bāzes izveidot tehnoloģisko parku, kuru veidotu trīs līdz četras inovatīvi - tehnoloģiskas ievirzes ražošanas kompānijas. Kopējā ēku platība, kas atrodas uzņēmuma teritorijā, ir vairāk nekā 100 tūkstoši kvadrātmetru.