Nebijis online pasākums jauniešiem

05.02.2021

Neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība saglabā ikgadējās augstskolas tradīcijas, rīkojot attālinātu festivālu. No 8. līdz 12.februārim norisināsies atbalsta festivāls jauniešiem “Cukurfests”.

 

 

 

 

 

Studentu ikdiena kļuvusi vienmuļa, jo nav iespējas satikt kursabiedrus un izbaudīt studentu dzīvi. Šogad diemžēl nevaram tikties klātienē, lai dejotu līdz rīta saulei, bet mājās to neviens nav aizliedzis! Piecu dienu garumā jaunieši varēs pieslēgties sev interesējošām nodarbībām un lekcijām. Festivāla noslēguma dienā notiks balle, kuras laikā paziņosim “Gada students 20” uzvarētājus.

Pirmā festivāla diena iesāksies sportiskā garā – 8. februārī plkst.13.00 notiks jogas nodarbība, kā arī aicināsim studentiem doties pārgājienā gar Amatas upi kopā ar sporta virziena vadītāju Oto. Otrajā dienā plkst.13.00 studentus iedvesmos saruna ar bijušo Vidzemes Augstskolas (ViA) absolventi un radio balsi Sandu Dejus. Viņa dalīsies atmiņās par ViA laikiem un pārejas posmu no augstskolas uz lielo dzīvi. ViASA sociālajos medijos arī dalīsies ar ieteikumiem un jokiem, kā šo laiku uztvert ar humoru. Trešdien katrs interesents varēs pārbaudīt savas zināšanas par Valmieru un Vidzemes Augstskolas tradīcijām “ViAktorīnā”. Komandu 4-5 cilvēku sastāvā var pieteikt vēl līdz 8.februārim, sūtot komandas sastāvu uz valde@va.lv. Ar saviem ieteikumiem, kā šajā laikā plānot savu ikdienu, ceturtajā dienā dalīsies Toms Veiss, kurš ir uzņēmuma "Making magic" vadītājs, pasākumu producents. Viņš pastāstīs, kā pārvarēt stresu un kā tam palīdz laika plānošana. Kulminācija gaidāma festivāla pēdējā dienā, kur balli iesildīs ViA rektors Gatis Krūmiņš. Tāpat paziņosim “Gada students 20” uzvarētājus, un vakars turpināsies ar pārsteiguma koncertu.

Pasākums tiek plānots kā atbalsts jauniešiem, lai kaut nedaudz iekrāsotu vienmuļo ikdienu. Aicināti pievienoties ne tikai augstskolas studentus, bet arī absolventus, docētājus, ViA darbiniekus un valmieriešus. Vairāk informācijai seko līdzi Vidzemes Augstskolas studentu apvienības sociālo mediju lapās.

Informāciju sagatavoja:

Linda Paula Tērauda,
ViASA Komunikācijas virziena vadītāja