A A A

Pieņem kontūru izaicinājumu #VKC55! 

Drukāt
05.02.2021

Februāris ir Valmieras Kultūras centra 55 gadu jubilejas mēnesis. Visus, kuri vēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku un pārbaudīt savas orientēšanās prasmes, aicinām piedalīties kontūru izaicinājumā #VKC55!

 

 

 

 

 

Valmieras ielās un taciņās būs paslēpti vairāki maršruti: “55”, “Tautiskā zeķe” un “Notiņas”. Kontūras varēs izstaigāt vai izskriet individuāli vai ģimenes lokā līdz pat 28.februārim jebkurā paša izvēlētā un ērtā laikā. Atgādinām, ka, dodoties kontūru izaicinājumā, jāievēro visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi!

10 aktīvākajiem un atraktīvākajiem Valmieras Kultūras centrs dāvinās Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” čaklo roku darinātās dāvanas. Lai pretendētu uz balvu, nofotografējies kādā no maršrutiem (var izmantot arī kādu lietotni, kas reģistrē veikto maršrutu) un publicē fotogrāfiju sociālajos kontos ar tēmturi #VKC55.

Kontūru kartes elektroniskā veidā no 5.februāra pieejamas Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv, kā arī drukātā veidā Valmieras Kultūras centra kasē. Lai veiksmīgi!

Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv.