A A A

Gaismas dārziem mainīts norises laiks 

Drukāt
22.12.2020

Vecpuišu parks, Krāču kakts (netālu no “Pārgaujas aptieka”) un Jāņparks trīs vakarus – 31.decembrī, kā arī 1. un 2.janvārī no plkst. 16.00 līdz 21.00 – pārtaps par Gaismas dārziem.

 

 

 

 

 

Tā kā Gaismas dārzi būs apskatāmi vairākas stundas trīs vakarus, aicinām ne tikai izvēlēties sev piemērotāko pastaigas laiku, bet ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Ja redzi, ka Gaismas dārzos citu apmeklētāju dēļ nevarēsi ievērot divu metru distanci, uzgaidi vai izvēlies citu laiku. Pastaigā var doties tikai individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Apmeklējot Gaismas dārzus, jālieto sejas maska, jāievēro divu metru distance no apkārtējiem, kā arī citi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Gaismas un skaņas saspēles burvība īstenosies stāstā, kurā ikvienam ir svarīga loma. Jo, lai gan nevaram svētkus atzīmēt plašākā pulkā, vienmēr varam dalīties sirds siltumā un labajās domās. Šī īpašā noskaņa valdīs Gaismas dārzos. Vecpuišu parkā gaismas sajūtu izrādi rada kompānija SIA "GaCo" un producējošā kompānija SIA "Story Hub", savukārt Pārgaujā un Jāņparkā gaismas un skaņas stāstu veido SIA “Artistic”.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai www.valmiera.lv!

Svētku laikā Valmierā notiks brīnumu lietas – taciņās, parkos, Gaujas krastos un dažādās iecienītās pastaigu vietās būs paslēpušies vairāki maršruti. Kāds būs pieņēmis Ziemassvētkiem un Jaungadam piestāvošu apveidu, kāds atklās tautas dziesmu gudrības, cits aicinās izpildīt interesantus uzdevumus, vēl kāds rosinās baudīt skaistu noskaņu. Plašāk par svētku maršrutiem šeit.

Foto: Jānis Ukass

Norises laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.