A A A

Svētkos dodies Lukturīšu pārgājienā "Kur slēpjas gaisma?" 

Drukāt
18.12.2020

PĀRGĀJIENA MARŠRUTS: 
- spēle tiks aktivizēta plkst.16.00!
- Lukturīšu pārgājiena sākums ir Valmieras centrā, laukumā starp Valmieras Kultūras centru un t/c "Valleta".
- spēle būs aktīva līdz plkst.21.00. Pārgājiena maršruts aizņem ~2 h. Lai paspētu izbaudīt visus pārgājiena pārsteigumus, iesakām tajā doties ne vēlāk kā plkst.19.00! 
Viss, kas nepieciešams - uzlādēts telefons, tajā ieinstalēta aplikācija LOQUIZ, ērti apavi un kabatas baterija vai lukturītis!
Atgādinām, ka pārgājienā jāpiedalās individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Pārgājiena laikā jāievēro visi valstī noteiktie epidemioloģiskie drošības pasākumi!

 

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, no plkst.16.00 līdz plkst.21.00 Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Kultūras centrs un aktīvā tūrisma centrs "Eži" aicina piedalīties aizraujošā spēlē - Lukturīšu pārgājienā "Kur slēpjas gaisma?". Apmēram divu stundu garumā metot lokus pilsētā, telefonā saņemsi norādes. Būs gan jārisina uzdevumi, gan jāatbild uz jautājumiem, gan jāmeklē norādes. Tas būs paveicams ikvienam, arī mazajiem spēles dalībniekiem kopā ar saviem vecākiem.  Spēles pieturpunktos gaidāmi dažādi pārsteigumi.

KAS NEPIECIEŠAMS?
- viedierīce (uzlādēta, ar interneta pieslēgumu un ieslēgtu GPS);
- viedierīcē ieinstalēta lietotne LOQUIZ (piejama bez maksas);
App store: https://apps.apple.com/us/app/loquiz/id575826783
Google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.loquiz
- kabatas baterijas vai lukturīši, kā arī vēlams apģērbs ar atstarojošiem elementiem, jo pastaiga vedīs cauri neizgaismotām vietām;
- ērti apavi un silts apģērbs, jo ārā būs jāpavada aptuveni 2 stundas;
- ārējā baterija.

KAS JĀŅEM VĒRĀ?
- Pastaigu maršrutā jādodas vienas mājsaimniecības ietvaros, jāievēro visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi;
- Jābūt uzmanīgiem ceļu satiksmē.

Spēles piekļuves kodi un starta vieta tiks izziņota 26.decembrī neilgi pirms plkst.16.00. Spēlei nav noteikts sākuma laiks, katrs var izvēlēties doties pārgājienā sev piemērotākajā brīdī visa vakara garumā.
Atraktīvākie un aktīvākie pārgājiena dalībnieki saņems pārsteiguma balvas.