A A A

Valmierā būs “Gaismas dārzs” 

Drukāt
16.12.2020

31.decembrī no plkst.16.00 līdz 22.00 un no 1.janvāra plkst.16.00 līdz 2.janvāra plkst.1.00 Vecpuišu parks būs pārtapis “Gaismas dārzā”. Tur norisināsies gaismas sajūtu izrāde, kurā iesaistīties var ikviens jau tagad, iesūtot svētku sveicienu audio formātā.

 

 

 

 

Izrāde notiks ar desmit minūšu intervālu, tādējādi ļaujot katram izvēlēties piemērotāko pastaigas laiku un izvairoties no pulcēšanās.

Sveicienus saņemt ir jauki, bet vēl jaukāk - dalīties ar labajām domām, sirds siltumu un dzīvesprieku. Tās vienmēr būs labākās dāvanas.

Aicinām sagādāt šādu īpašu dāvanu! Atsūti savu vēlējumu audioformātā uz info@valmiera.lv līdz 23.decembra plkst.23.59.

Sveicienu ieraksti pats vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem. Izpildījums ir tavā ziņā. Te būs daži noderīgi padomi audio apsveikuma ieraksta sagatavošanai:

  • Veic ierakstu iekštelpās un pēc iespējas klusākā vietā;
  • Turi telefonu apmēram 30 cm attālumā no mutes, lai mikrofons nav ne pārāk tuvu, ne pārāk tālu;
  • Runā droši normālas sarunas skaļumā;
  • No sākuma izmēģini, tad ierunā;
  • Sagatavo un iesūti vienu apsveikumu vienā failā;
  • Izcilai skaņas kvalitātei vari izmantot triku ar ieraksta veikšanu zem segas.

Visi sveicieni tiks apkopoti un atskaņoti Vecgada vakarā un Jaunā gada pirmajā dienā Vecpuišu parkā. Vai pēc balss varēsi uzminēt, kādi cilvēki būs ierunājuši sveicienu? To uzzināsim Vecgada vakarā.

Radīsim svētkus kopā, tādējādi iedvesmojot domāt labas domas un apliecinot, ka, lai gan fiziski kopā nevaram būt, labās domas un sirds siltums vienmēr sasniegs adresātu.

Vecpuišu parkā izrādi rada kompānija SIA "GaCo" un producējošā kompānija SIA "Story Hub". 

Jāpiemin, gaismas un skaņas stāsts, baudot to saspēles burvību, būs skatāms arī Jāņparkā un Gaujmalā (netālu no “Pārgaujas aptieka”). Pārgaujā un Jāņparkā gaismas un skaņas stāstu veido SIA “Artistic”.

Svētku laikā Valmierā notiks brīnumu lietas – taciņās, parkos, Gaujas krastos un dažādās iecienītās pastaigu vietās būs paslēpušies vairāki maršruti. Kāds būs pieņēmis Ziemassvētkiem un Jaungadam piestāvošu apveidu, kāds atklās tautas dziesmu gudrības, cits aicinās izpildīt interesantus uzdevumus, vēl kāds rosinās baudīt skaistu noskaņu. Plašāk par svētku maršrutiem šeit.

Norises laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Foto: Jānis Ukass