A A A

Norisinās balsojums arī par grafiti sienu Valmierā 

Drukāt
08.12.2020

Šobrīd norisinās vides objektu parāde vairākās Latvijas pilsētās, tajā skaitā arī Valmierā, un ir iespēja līdz 13.decembra plkst.24.00 balsot par savu favorītu sabiedrisko mediju portālā LSM.lv šeit.

 

 

 

 

 

Novembrī Rīgā un piecās citās Latvijas pilsētās klusi tika atklāts vērienīgs notikums – publiskās mākslas programmas “Kopā” “Objektu parāde”. Publiski izsludinātā konkursā tika izvēlēti 10 projekti, kuri īstenoti Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Madonā un Valmierā, savukārt no 30.novembra līdz 13.decembrim iedzīvotāji aicināti nobalsot par savu iecienītāko “Objektu parādes” darbu.

Mākslas darbi publiskajā telpā ir radīti cilvēkiem, lai tos iemīļotu, gūtu prieku un iedvesmu, kā arī iezīmētu jaunas vietas kartē un izceltu līdz šim nepamanīto. Balsojums ir iespēja uzmundrināt “Kopā” objektu autorus un paust savu atzinību viņu darbam.

18.novembrī Valmierā, Vienības laukumā tika atklāts vides objekts VA jeb Various Artists (angliski “Dažādi mākslinieki”). Valmieras objekta autori ir Alvis Berngards, Nameda Zemīte un Zahars Ze, aicinot ikvienu iesaistīties grafiti sienas tapšanā.

Programma radīta kā atbalsta mehānisms vizuālās mākslas pārstāvjiem Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai, vienlaikus īstenojot kvalitatīvas pārmaiņas pilsētvidē.

Publiskās mākslas programmas “Kopā” “Objektu parāde” līdz 10.janvārim būs skatāma Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Madonā un Valmierā.

Foto: Didzis Grodzs