A A A

Valmieras Kultūras centrā notiks koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule" 

Drukāt
24.09.2020

18. oktobrī plkst. 10.00 un plkst. 12.00 aicinām uz koncertuzvedumu bērniem "Krāsainā pasaule" Valmieras Kultūras centrā. Koncertuzveduma “Krāsainā pasaule” saturisko pamatu veidos lielās pasaules mazās lietas, kas atrodas mums tepat apkārt – mājās, aiz loga, dabā, pilsētā – jaunās krāsās parādītas un jaunās skaņās izspēlētas. Ieraudzīt, saklausīt, sajust, līdzdzīvot – tāds ir koncertuzveduma aicinājums. Kopīga izziņa un prieks.

 

Pasākuma veidošanā iesaistīti savas jomas profesionāļi – režisore Santa Tanenberga, mākslinieciskais vadītājs Rūdolfs Bērtiņš, kā arī profesionāli mūziķi – Līga Paegle (klavieres), Māris Skrodis (sitaminstrumenti), Sabīne Petruseviča (vokāls), Valmieras Mūzikas skolas audzēkne Alīna Paula Ķirse (flauta), kā arī stāstniece – Evija Dzvinko. Koncertuzveduma laikā mazie skatītāji varēs gan vērot notiekošo, gan arī paši iesaistīties un līdzdarboties.

Pasākums paredzēts bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadiem. Koncertuzveduma ilgums: 40 minūtes.

Koncertuzvedums notiek Valmieras Kultūras centra īstenotā projekta "Krāsainā pasaule" ietvaros. Kopumā tiks izveidotas četras koncertprogrammas. Projektu finansiāli atbalsta Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Biļetes: EUR 3,-. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv .