A A A

Senioru dienas koncerts ar grupu "Rumbas kvartets" 

Drukāt
21.09.2020

4. oktobrī plkst. 16.00 aicinām Valmieras pilsētas seniorus uz Senioru dienas koncertu Valmieras Kultūras centrā. Koncertā muzicēs grupa "Rumbas kvartets". Pasākuma apmeklējums ir bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Vietu skaits ierobežots!

 

“Rumbas kvartets” ir īstu kurzemnieku ansamblis no Kuldīgas. 2013.gadā kopā sanāca četri Kuldīgas vīri ar domu pamuzicēt vienā pasākumā, bet viss izvērtās daudz plašāk – nu jau “Rumbas kvartets” ir piedalījies daudzos pasākumos. “Rumbas kvarteta” mērķis ir popularizēt dzīvo instrumentu mūziku, kas dod iespēju muzicēt arī bez pastiprinošām iekārtām, kā to darīja mūziķi pagājušā gadsimta 20. un 30.gados, kā arī neļaut aizmirst vecās ziņģes un galda dziesmas. Grupas sastāvā muzicē Guntis Stucers, Artis Šimpermanis, Rolands Stucers un Kristers Hartmanis.

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Vietu skaits ierobežots!  Pasākums notiks, ievērojot apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. 

 

Tālrunis informācijai: 64207207.