A A A

Aicina uz tikšanos ar dzejniekiem 

Drukāt
14.09.2020

Valmieras bibliotēka Dzejas dienas aicina piedzīvot kopā, 17.septembrī ielūdzot uz tikšanos ar dzejniekiem Tamāru Skrīnu, Juri Heldu, Viku, Dainu Sirmo, Agnesi Rutkēviču, Aivaru Ustupu, Jāni Rokpelni un Andri Akmentiņu.

 

 

 

 

17.septembrī Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā jaunieši meistardarbnīcā “Uzrakstīsim dzeju?” dzejnieces Agneses Rutkēvičas vadībā uzzinās par radošo procesu un arī paši izmēģinās, kā domas atstāt uz papīra. Ar jaunajiem dzejas draugiem, dodoties uz skolām, tiksies arī Tamāra Skrīna (Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā), Andris Akmentiņš (Valmieras 5.vidusskolā) un Jānis Rokpelnis (Valmieras Valsts ģimnāzijā).

Savukārt plkst.18.00–19.30 Valmieras bibliotēkā ar klausītājiem tiksies dzejnieki Tamāra Skrīna, Juris Helds, Viks, Daina Sirmā, Agnese Rutkēviča, Aivars Ustups, Jānis Rokpelnis, Andris Akmentiņš, kā arī jaunais dzejnieks, kurš tiks noskaidrots dzejas slamā – sacensības, kurās jaunie dzejnieki izpilda savus oriģināldarbus auditorijai un žūrijai, – Valmieras Valsts ģimnāzijā 15.septembrī. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies mūziķi Mārtiņš Roziņš un Gunārs Geduševs. Gaidīts ikviens interesents!

Dzejas dienu Valmierā programma šeit.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.