A A A

Mūsdienu deju grupa "Baltā" aicina uz koncertu "Stāsti dejā" 

Drukāt
03.09.2020

Uzmanību! Pasākuma norisei nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ koncerts notiks Valmieras Kultūras centrā. Aicinām uz pasākumu ierasties savlaicīgi, jo, atbilstoši epidemioloģiskās drošības noteikumiem publiskos pasākumos, notiks apmeklētāju reģistrācija.

***

5. septembrī plkst. 20.30 Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa „Baltā” aicina uz koncertu „Stāsti dejā” Daliņu pludmalē. Lietus gadījumā koncerts notiks Valmieras Kultūras centrā.

 

Deju grupas "Baltā" 5 gadu jubilejas koncerts "Stāsti dejā" tika izdejots 14. februārī uz Valmieras Kultūras centra skatuves. Dejas koncertam ir tapušas no jauna, un tas ir bijis izaicinājums sešu mēnešu laikā kopā ar dejotājiem uzbūvēt pavisam jaunu, vēl neizstāstītu stāstu, kura autori ir gan kolektīva vadītāja Linda Mīļā, gan paši dejotāji. „Es vienmēr cenšos oponēt tam sabiedrībā valdošajam negatīvajam uzskatam par mūsdienu jauniešiem, jo es savā dzīvē esmu saskārusies tikai ar absolūti burvīgiem jauniešiem, kuri ir pilni entuziasma, radoši un darboties griboši”, uzsver grupas vadītāja. Tas vēlreiz esot skaidri apstiprinājies, gatavojoties jubilejas koncertam, jo vairākas koncerta dejas ir pašu dejotāju veidotas.

Mūsdienu deju grupa “Baltā” priecāsies par savu draugu, atbalstītāju un ikviena dejas mīļotāja klātbūtni koncertā “Stāsti dejā”. Ieeja bez maksas.