A A A

Tautas Lietišķās mākslas studija "Valmiera" aicina uz ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīcu 

Drukāt
03.09.2020

5. septembrī plkst. 10.00 - 16.00 Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” telpās Rūpniecības ielā 25c, Valmierā, pasākuma “Satiec savu meistaru” ietvaros norisināsies ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīca.

 

 

Tautas Lietišķās mākslas studijas (TLMS) “Valmiera” vadītāja Baiba Mince: “Stellēs audīsim Valmieras ziedainās jostas. Interesentiem būs iespēja iepazīties ar aušanas procesu no iekārtošanas stellēs līdz gatavam rezultātam, kā arī varēs noaust sev Valmieras jostas paraudziņu vai grāmatzīmi. Lietpratējiem būs iespēja iedziļināties tehnisko zīmējumu niansēs. Šajā procesā piedalīsies un palīdzēs atsaucīgās TLMS "Valmiera" audējas. Tāpat varēs apskatīt dažādus jostu paraugus un iepazīties ar celošanas tehniku. Iedziļināties tās niansēs palīdzēs TLMS "Valmiera" dalībniece Inga Geduševa. Būs apskatāmi arī dažādi celaiņu paraugi. Paralēli jostu aušanai un celaiņu darināšanai varēs aplūkot improvizētu audēju darbu izstādi. Visi laipni aicināti!”
 

Lai neveidotos drūzmēšanās un lai noteikti tiktu pie sava paraudziņa aušanas, vēlams iepriekš pieteikties: Baiba Mince, 26767670 vai e-pasts: baibam@gmail.com . Maksimālais dalībnieku skaits: 20.

 

Plašāk: www.vkc.lv