A A A

Piedalies Tēva dienas svinībās Valmieras Kultūras centrā! 

Drukāt
03.09.2020

Ik gadu septembra otrajā svētdienā Latvijā tiek svinēta Tēva diena. 13. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Tēva dienas svinības. Pasākuma laikā vairākas Valmieras Kultūras centra telpas pārtaps dažādās eksperimentu darbnīcās, rosinot vecākus praktiski darboties kopā ar bērniem un pieredzēt, kā rodas zinātniskie brīnumi, saredzēt fizikas likumu mijiedarbību. Klātesošie varēs radoši izpausties sietspiedes darbnīcā, apdrukājot līdzpaņemtos tekstilizstrādājumus, kā arī izkustēties orientēšanās labirintā.

 

Pasākuma programmā:

- zinātkāres centra "ZINOO Rīga" zinātniskie eksperimenti, praktiska darbošanās un interaktīvie eksponāti;

- sietspiedes radošā darbnīca Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pedagogu vadībā (aicinām līdzi paņemt gaišas krāsas T-kreklu vai kādu citu gaišas krāsas tekstilizstrādājumu, kuru vēlaties apdrukāt);

- vējdzirnavu izgatavošanas darbnīca kopā ar Valmieras novada fonda jauniešiem;

- orientēšanās labirints.

 

Lai varētu plānot apmeklētāju plūsmu, ievērojot sanitāro protokolu un ar pulcēšanās ierobežojumiem saistītos noteikumus, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, kā arī apmeklētāju skaitu: https://forms.gle/DcyYVstaSzeupe7v5 .

 

Dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām būt sociāli atbildīgiem un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

 

Pasākums notiek programmas "Ģimenei draudzīga pašvaldība" projekta "Tēva diena Valmierā" ietvaros, kas tiek finansēts no Sabiedrības integrācijas fondam programmas īstenošanai piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.  Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.