A A A

Valmieras vasaras teātra festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos  

Drukāt
02.07.2020

Valmieras vasaras teātra festivāls, kas šogad notiks no 7. līdz 9.augustam, aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus pasākuma nodrošināšanā. Šogad festivāls būs īpašs – gan programmas satura, gan Covid radīto izaicinājumu dēļ. Darbs iecerēts īsi pirms pasākuma un tā laikā visās vietās, kur notiks festivāla izrādes un aktivitātes.

 

Brīvprātīgie būs nepieciešami dažādos darbos – tehniskā palīdzība skatuves un sēdvietu ierīkošanā, skatītāju informēšanā, pie biļešu kontroles un drošības pasākumu nodrošināšanas saistībā ar Covid ierobežojumiem, sēdvietu ierādīšanas u.c.

Pieteikumus gan no kungiem, gan dāmām (vismaz 18 gadus veciem) gaidīsim līdz 15.jūlijam. Pieteikšanās caur tiešsaistes veidlapu https://forms.gle/N2UEEeoCDxFFPDVC9. Ar katru no pieteikuma iesniedzējiem sazināsimies personīgi. 

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks piekto reizi, un runās par eksistenciālām tēmām un saskarsmi. Tas turpinās iesākto ceļu vasaras teātra oriģināldarbu iestudēšanā, pieaicinot spēcīgus profesionāļus, pētot ārtelpas teātra iespējas un provocējot uz māksliniecisku jaunradi. Festivāla programma tiks izsludināta 6.jūlijā.

Festivālu rīko Valmieras teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Informācijai:
Lija Lauze
Valmieras vasaras teātra festivāls
+371 2654 8855
www.valmierasfestivals.lv