A A A

Mūsdienu deju grupa "Baltā" aicina uz jubilejas koncertu "Stāsti dejā" 

Drukāt
03.02.2020


14. februārī plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa „Baltā” aicina uz piecu gadu dzimšanas dienas koncertu „Stāsti dejā”.

„Pieci gadi paskrējuši nemanāmi ātri. Atceros pirmo gadu, kad bijām tikai deviņu dejotāju sastāvs, bez nosaukuma un neziņā, kur darbs un laiks mūs aiznesīs,” stāsta deju grupas “Baltā” vadītāja Linda Mīļā. „Nu jau šis mazais pulciņš ir pārvērties par lielu dejot gribošu un mīlošu saimi. Ir jaunieši, kas dejo visus piecus gadus, ir jaunieši, kas saņēmuši drosmi un atnākuši dejot pirmo reizi un ir arī tādi, kas aizgājuši studēt uz Rīgu, bet vienalga atrod laiku un iespējas atbraukt uz nodarbībām un būt kopā. Un tā ir ļoti liela gandarījuma sajūta, redzēt, kā šodienas jaunietis aug, attīstās un spēj.”

 

Dejas šim koncertam ir tapušas no jauna, un tas ir bijis izaicinājums sešu mēnešu laikā kopā ar dejotājiem uzbūvēt pavisam jaunu, vēl neizstāstītu stāstu, kura autori ir gan Linda, gan paši dejotāji. „Es vienmēr cenšos oponēt tam sabiedrībā valdošajam negatīvajam uzskatam par mūsdienu jauniešiem, jo es savā dzīvē esmu saskārusies tikai ar absolūti burvīgiem jauniešiem, kuri ir pilni entuziasma, radoši un darboties griboši”, uzsver grupas vadītāja. Tas vēlreiz esot skaidri apstiprinājies, gatavojoties jubilejas koncertam, jo vairākas koncerta dejas ir pašu dejotāju veidotas.

 Ar dzimšanas dienas koncertu deju grupai nekas nebeidzas – cītīgi jāsāk gatavoties otrajai atlases kārtai vasarā gaidāmajiem XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju

Mūsdienu deju grupa “Baltā” priecāsies par savu draugu, atbalstītāju un dejas mīļotāju klātbūtni jubilejas koncertā “Stāsti dejā” Valmieras Kultūras centrā! Ieeja bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Krūkle,

Vidzemes Augstskolas studente