A A A

Improvizācijas teātris "Spiediens“ februārī smīdinās skatītājus  

Drukāt
14.11.2019

7.februārī plkst.19.00 koncertzālē "Valmiera" notiks improvizācijas teātra "Spiediens" šovs. Improvizēs: Sanda Dejus, Jānis Kozlovskis un Krišjānis Caune. Šis šovs būs nedaudz citādāks, jo šoreiz aktieriem pievienosies arī kāds ciemiņš, īpaša personība no Valmieras, bet pagaidām tas vēl ir noslēpums.

 

Radošā apvienība "Spiediens" ir izklaide tās vislabākajās tradīcijās. 2009.gadā sācies kā neliels improvizācijas teātris, tas izaudzis līdz vienam no lielākajiem improvizācijas šoviem un zīmoliem Latvijā. "Spiediens" ir improvizācijas izrāde ar šova elementiem, ko veido īsas, iepriekš nesagatavotas etīdes un kuru galvenās vadlīnijas nosaka skatītāji. Brīdinām – bez cenzūras!

"Esam mainījušies paši, un ir mainījies šovs, taču dažas lietas paliek nemainīgas, un, tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad mūsu galvenais mērķis ir izSPIEST smaidu un smieklus no jums – mūsu mīļajiem, vismīļākajiem skatītājiem. Mēs zinām, ka esam smieklīgi, un mēs zinām, ka jums patīkam,"  tā vēstī "Spiediens" pārstāvji.

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze“ kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Informāciju sagatavoja:

Nora Urbāne,

Koncertzāle "Valmiera“ projektu vadītāja