Valmierā būs komēdija “Kļov” (“Cope”)

05.11.2019

7. decembrī plkst.18.30 “Vilsons Production” viesosies Valmieras Drāmas teātra Apaļajā zālē ar komēdiju krievu valodā - “Kļov” (“Cope”). Izrādē piedalās aktieri Mārtiņš Vilsons un Arnis Līcītis.

 

Zigmārs (Mārtiņš Vilsons) un Jānis (Arnis Līcītis) satiekas vēlā vakara stundā uz ledus, lai, copējot zivis, varētu atslābt no dzīves, sievietēm un naudas pelnīšanas rūpēm. Sarunu smeldzīgais humors vīrus noved pie viena kopsaucēja – “es neesmu slikts”... Izrāde uzdod jautājumu, ko jebkuram skarbākajam vecim vajag visvairāk.

Lugas autore ir Rasa Bugavičute–Pēce, kura, būdama sieviete, asprātīgi un gudri ir paraudzījusies uz dzīvi no vīrieša pozīcijām. Šo dramaturģes lugu ar nosaukumu “Bļitka” pirmoreiz iestudēja režisors Dž. Dž. Džilindžers Liepājā, Goda teātrī.

“Šī gada laikā izrāde vairākkārt ir saņēmusi sirsnīgu atsaucību no skatītājiem, īpaši kungiem, kuri pēc izrādes nāk klāt, grib nofotografēties, paspiest roku un ir patiesi priecīgi. Vecim atklāties ir grūti, bet copējot, šķiet, kaut kādas “čakras” mūsos atveras. Šis ir gabals, uz kuru sievas droši var ņemt līdzi vīrus, nebaidoties, ka kādam nāks miegs vai izrādes jēga būs nesaprotama. Luga ir brīnišķīga, mums ar Arni Līcīti ir bauda spēlēt,” saka Zigmāra lomas atveidotājs Mārtiņš Vilsons.

Izrādē “Kļov” skan P.Vaska mūzika, scenogrāfiju radījusi L.Dišlere, gaismas veidojis H.Zālītis, E.Patmalnieces kostīmi, M.Vilsona tulkojums un Z.Vilsones režija.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un Valmieras teātra kasē.

Informāciju sagatavoja:

producente Zane Vilsone