A A A

Aicinām uz tautas deju kolektīvu sadancošanās koncertu "Mēs-3, Jūs-3" 

Drukāt
07.10.2019

Vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) „Agrā rūsa” 19. oktobrī plkst. 17.00 aicina uz Valmieras skatītājiem jau labi zināmo un iecienīto sadancošanās koncertu „Mēs - 3, Jūs - 3” Valmieras Kultūras centrā. Šogad koncertā piedalīsies deju kolektīvi VPDK „Agrā rūsa” un TDA „Gauja” (Valmiera), VPDK „Dzieti” (Brenguļu pagasts), kā arī VPDK „Dūka” (Sigulda), VPDK „Artava” (Rīga) un VPDK „Godi” (Ikšķile). Arī šogad koncertu ar muzikāliem sveicieniem papildinās kamerkoris „Kaķi” (vadītāja Inga Zirne).

 

„Pirmo reizi šādā koncertā dejotāji tikās pirms desmit gadiem – 2009. gadā. Koncerta galvenā ideja jau no paša sākuma ir bijusi iepazīstināt Valmieras iedzīvotājus ar dažādiem kolektīviem – gan mūsu pašu, gan no citām pilsētām. Līdz ar to vienmēr koncertā ir sadancojušies trīs mūsu puses deju kolektīvi un trīs tuvāki vai tālāki viesu kolektīvi. Tāpēc arī izvēlēts šāds nosaukums,” skaidro deju kolektīva „Agrā rūsa” vadītāja Baiba Ķirse, piebilstot, ka “visus šos kolektīvus varam saukt par saviem draugiem, jo gadu laikā esam paspējuši viens ar otru sadancoties.”

Koncerta laikā būs iespēja baudīt katra kolektīva sagatavotās dejas, kamerkora „Kaķi” skanīgos priekšnesumus, kā arī neiztrūkstošās kolektīvu vizītkartes. „Katru reizi, ņemot vērā, kādas dejas ir sagatavotas no dejotājiem, tiek sarīmēti pantiņi par godu katram kolektīvam. Un tad nu „Kaķi” dzied, bet mēs, dejotāji, savā pantiņā dejojam,” piebilst Baiba Ķirse.

Ieejas maksa: EUR 3-4. Valmieras Kultūras kartes īpašniekiem, kā arī mobilās lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem - 15% atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Elīna Krūkle,

Vidzemes Augstskolas studente