A A A

Valmieras vasaras teātra festivāls aicina pieteikties brīvprātīgos 

Drukāt
19.06.2019

Valmieras vasaras festivāla devīze šogad  ir "Dzīvā pilsēta”, un no 2. līdz 4.augustam tas piedzīvojumu virpulī aicinās mesties bērnus, jauniešus un viņu vecākus. Festivāla programmu veido teātra profesionāļi no Latvijas un pasaules, skatītājiem piedāvājot deviņas izrādes, kas tiks izrādītas teātrim neierastās vietās – garāžā, braucošā autobusā, mazdārziņā un citviet.

 

Šeptes un darbošanās festivāla norises laikā būs kā festivāla dalībniekiem, tā iesaistītājiem, tāpēc aicinām talkā brīvprātīgos. Darbs plānots īsi pirms pasākuma un festivāla laikā visās tajās vietās, kur notiks festivāla izrādes un aktivitātes.

Palīgi būs nepieciešami dažādās lietās – tehniskais darbs skatuves un sēdvietu ierīkošanā, skatītāju informēšanā, pie biļešu kontroles, sēdvietu ierādīšanas u.c.

Pieteikumus gan no kungiem, gan dāmām (vismaz 18 gadus veciem) gaidīsim līdz 10.jūlijam. Pieteikšanās caur tiešsaistes veidlapu šeit. Ar katru no pieteikuma iesniedzējiem sazināsimies personīgi!  

Valmieras vasaras teātra festivāls notiks ceturto reizi, līdz šim ik gadu pulcējot vairāk nekā 5000 apmeklētāju. Līdztekus izrādēm festivāla dalībniekiem iespējams piedzīvot arī plašu paralēlo notikumu programmu – Rīga IFF brīvdabas kino vakari visai ģimenei, Latvijas laikmetīgās mākslas centra meistardarbnīcas bērniem un jauniešiem,  līdzdalība pop-up radio sarunās u.c. aktivitātes.  Festivāla centrs šogad atradīsies Vecpuiša parkā, un tas tiks iekārtots sadarbībā ar biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA” rīkoto Starptautisko vasaras skolu "FestivaL’and”.

Vairāk par festivālu un tā programmu: www.valmierasfestivals.lv.

Festivālu rīko Valmieras teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu. 

Informāciju sagatavoja:

Liena Kreišmane,

Valmieras vasaras teātra festivāls