A A A

Aizvadīts pirmais šovs "Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti'' 

Drukāt
15.02.2019

13.februārī Valmieras koncertzālē notika pirmais izklaidējošs vakara šovs ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''. Tam sekos šovi 13.martā un 10.aprīlī.

 

“Nobriedis vakars” ir  Valmierā jauns sērijveida izklaidējošs atpūtas pasākums ar vakara viesiem, stāstiem, izaicinājumiem, viktorīnu, skanīgiem priekšnesumiem un iespēju laimēt balvas. Ciemos nāk valmierieši, vidzemnieki un ne tikai, lai parunātos un arī paši iesaistītos kādos izaicinājumos.

Pirmajā šovā kā pirmais viesis bija pasākumu vadītājs, aktieris, Ziemassvētku vecītis, politiķis, vīrs, tētis un pozitiīvs cilvēks Modris Kokins, kurš skatītājus pārsteidza ar saviem stāstiem un izveicību gan uzstādot vietējo rekordu uz ātrģērbšanos par Ziemassvētku vecīti, gan veiksmīgi spēja izpildīt doto izaicinājumu atraktīvā veidā nokomentēt bumbu ralliju.

Kā otra šova viese bija vieglatlēte, soļotāja, Vidzemes Olimpiskā centra mārketinga speciāliste un sporta pasākumu organizatore Jolanta Dukure. Jolanta intervijas laikā atklāja viesiem daudzus nezināmus faktus par Latvijas sportu, saviem panākumiem un nākotnes mērķiem.

Šovā viesojās arī Arturs Gruzdiņš, atklājot vakaru ar neoficiālo Valmieras himnu, bet visu atlikušo vakaru par muzikālo izpildījumu rūpējās “Ballīšu Orķestris”.  

Šova idejas autors un vakara vadītājs Jānis Rozītis par aizvadīto šovu komentē: “Gribu pateikties katram, kurš atnāca ciemos, juta līdzi, atbalstīja ar savu klātbūtni mūsu pirmajā reizē. Pirmās reizes mēdz būt dažādas. Mēs centāmies to izbaudīt un darīt, ko varam, pa vidu maziem uztraukuma viļņiem. Pirmais šovs mums organizatoriski ļoti labi parādīja, ko būtu nepieciešams uzlabot un ko pamainīt,  šobrīd visa organizatoriskā puse analizējam un liekam bildi kopā, lai uzlabotu esošo un ar katru nākamo šovu būtu nobrieduši arvien vairāk. Nākamais šovs noteikti ieviesīs kādas korekcijas un padarīs šovu vēl interesantāku un dinamiskāku. Pirmais šovs labi parādīja, ka vidzemnieki ir ieinteresēti, kas notiek mūsu pusē un ka mums ir nepieciešams šāds vakars, kas mūs visus satuvina un ceļ mūsu iekšējo patriotismu.’’

Tāpat kā pirmajā šovā, pasākuma viesi pirms vakara netiek atklāti, bet organizatori atklāj, ka nākamajā šovā uzzināsim vai latvietim garšo itāļu virtuve, kur Valmierā ir labākās picas un to, vai valmierieti atpazīst visā Latvijā. Nākamais vakara šovs notiks 13.martā un pēc tam 10.aprīlī.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties www.bezrindas.lv . Biļešu cenas 10; 13 un 15 EUR. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šova Facebook lapā.

Informāciju sagatavoja:

Baiba Rezakova,

Vidzemes mārketinga aģentūra “Zāle”