A A A

Sākusies biļešu tirdzniecība uz marta izrādēm 

Drukāt
01.02.2019

1.februārī sākusies Valmieras teātra marta repertuāra biļešu tirdzniecība. Martā skatītājiem pēdējo reizi būs iespēja noskatīties divus iestudējumus - aizvadītās sezonas skatītāju balsojumā “Gada izrāde” titulu ieguvušo izrādi “Lūcis” un Vara Braslas iestudēto komēdiju “Nepabeigtās kāzas”. 

 

Savukārt mēneša otrajā pusē teātrī viesosies teātra trupa KVADRIFRONS ar iestudējumu jauniešiem “Pavasaris”, kas tapusi 2018.gada Valmieras teātra festivāla laikā.

Režisores Elīnas Cērpas dokumentālais iestudējums “Lūcis” stāsta par latviešu kino un teātra leģendu, Valmieras teātra galveno režisoru no 1957.gada līdz pat savai mūža nogalei - Pēteri Lūci. Izrāde ir kā vēstījums par Pētera Lūča daiļradi un viņa atstāto mantojumu Valmieras teātrim. Leģendārais režisors un aktieris Pēteris Lūcis ir izvēlējies šo laiku, lai atkal uz kādu brīdi atgrieztos savā teātrī. Izrāde 3.martā.

Komēdija “Nepabeigtās kāzas” Vara Braslas režijā ir komisku pārpratumu pilns stāsts par notikumiem profesora Kronīša ģimenē, kur dzīvoklī parādās divi krāpnieki no neesošas firmas “Draugs”, kas slēdz fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu. Ierodas gan kaimiņiene līgavas tērpā, gan meitas precinieki, dakteris, policists, atklājas noslēpta glezna un kādam kļūdaini izdodas nepārtraukti sazvanīt intīmpakalpojumu kantori. Izrāde 15.martā.

Tuvojoties astronomiskajam pavasarim, Valmieras teātrī viesosies teātra trupa KVADRIFRONS  ar izrādi jauniešiem “Pavasaris”. Četrpadsmitgadnieku Melhiora, Morica un Vendlas sāpīgā pieaugšana un saskarsme ar liekulīgas sabiedrības normām ir skaudrs stāsts, kas savu griezīgumu nav zaudējis kopš tā sarakstīšanas 19.gadsimta beigās. Teātra trupa KVADRIFRONS kopā ar vācu režisori Alisju Goigelinu (Alicia Geugelin) atcerējās savu pieredzi un pētīja, ko šodien varam iesākt ar Franka Vēdekinda dumpiniecisko vēstījumu. Iedvesmojoties no tā, trupa ir radījusi stāstu par draugiem, kuri satiekas kādas mazpilsētas pamestā garāžā, lai veidotu jaunu pasauli. Vienlaikus viņi gatavojas savas pagrīdes mūzikas grupas koncertam. Izrādes 18.martā.

Plašāk ar repertuāru aicinām iepazīties Valmieras teātra mājaslapā www.vdt.lv.

Informāciju sagatavoja:

Marta Cekule,

Valmieras teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste