A A A

Pirmais izklaidējošais šovs Valmierā - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti'' 

Drukāt
18.01.2019

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs -  ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''. Tam sekos šovi 13. martā un 10. aprīlī.

 

Tas būs Valmierā jauns izklaidējošs atpūtas pasākums ar vakara viesiem, stāstiem, izaicinājumiem, viktorīnu, skanīgiem priekšnesumiem un iespēju laimēt balvas. Ciemos nāks valmierieši, vidzemnieki un ne tikai, lai parunātos un arī paši iesaistītos kādos izaicinājumos. 

Vakara vadītājs un organizators Jānis Rozītis stāsta: “Pie mums Valmierā, Vidzemē notiek tik daudz interesantas lietas, mums apkārt ir ļoti daudz talantīgu, uzņēmīgu un aizrautīgu cilvēku, ar kuriem gribas satikties, parunāties un par tiem pastāstīt arī pārējiem. Šis būs vakars, lai brīvā atmosfērā iepazītos ar jaunām personībām, uzzinātu interesantas lietas par jau zināmiem cilvēkiem un, protams, pavadītu laiku ar draugiem.’’

Vakara gaitā būs iespējams ne tikai iepazīties ar spilgtām personībām, bet baudīt arī muzikālus priekšnesumus un pašiem piedalīties dažādās izklaidēs.

Pirmā šova laikā uzzināsim vai Ziemassvētku vecītis var būt arī politiķis un kas jādara, lai nokļūtu Olimpiskajās spēlēs?

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties www.bezrindas.lv . Biļešu cenas 10; 13 un 15 EUR.

Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt sekojot https://www.facebook.com/nobriedisvakars/

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes mārketinga aģentūra “Zāle”,
Baiba Rezakova,
tālr. 25960595, e-pasts: zala@zale.lv