A A A

Valmieras Kultūras centrā notiks muzikāla izrāde „Kraukšķītis” 

Drukāt
13.12.2018

Margaritas Stārastes pasaku vīriņš “Kraukšķītis”, ko Latvijas Jaunatnes teātra muzikālās izrādes stāstā savulaik ietērpa Marats Samauskis un Niks Matvejevs, decembrī dosies ceļojumā pie Latvijas bērniem, viesojoties četrās pilsētās!

 

“Kraukšķītis” ir viena no populārākajām Margaritas Stārastes pasakām, kas šoziem atkal būs redzama uz skatuvēm vairākās Latvijas pilsētās – Ādažos, Jelgavā, Valmierā un Liepājā. Uzreiz pēc pirmizrādes šis iestudējums tika nodevēts par pēdējo gadu krāšņāko izrādi bērniem, un – ne velti, jo pasakas varoņi uz skatuves redzami pasakainos kostīmos. Kopumā izrādē darbojas ap 40 dalībnieku – līdzās pieredzējušajiem aktieriem Zigurdam Neimanim, Pēterim Šogolovam, Raimondai Vazdikai, Dacei Makovskai, un Madarai Celmai uz skatuves redzēsim arī Latvijas Jaunatnes teātra bērnu un jauniešu studijas audzēkņus. Galvenajā – Kraukšķīša lomā būs redzams Sandis Bergholds, bet iestudējuma režiju veido Zigurds Neimanis.

 

“Kraukšķīša” muzikālais ceļojums sāksies 17. decembrī Ādažos, bet turpināsies 19. decembrī Jelgavā, 21. decembrī Valmierā un noslēgsies 22. decembrī Liepājā. Pēdējās biļetes uz šīs turnejas izrādēm vēl ir pieejamas “Biļešu paradīzē”.