A A A

Aicina uz tikšanos ar fitoterapeitu Artūru Tereško 

Drukāt
13.02.2018

6. martā plkst.18.30 aicinām uz tikšanos ar fitoterapeitu Artūru Tereško Valmieras Kultūras centrā. Tikšanās laikā Artūrs Tereško stāstīs par fitoterapijas iespējām un sasniegumiem, par osteopātiju mājas apstākļos, kā arī atbildēs uz klātesošo jautājumiem.

 

Pēdējā laikā arvien vairāk pieaug interese par dažādiem dabiskas izcelsmes preparātiem, bieži minot vārdu fitoterapija. Fitoterapijā izmanto dažādas augu daļas – ziedus, lakstus, mizu, saknes, pumpurus, sulu –, arī sūnas, aļģes un ķērpjus.

 

Artūrs Tereško ir fitoterapeits un uzņēmuma „Dr.Tereško tējas” dibinātājs. Dr. Tereško tējas ir pazīstamas Latvijā kopš 1995. gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja “Dr. Tereško tējas”. Produktu klāstu laika gaitā papildinājušas ikdienas tējas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi, vannas saišķīši masāžai, uztura bagātinātāji veselības uzlabošanai.

 

Uzrādot Valmieras kultūras karti, pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Ar vienu karti pasākumu var apmeklēt 2 personas. Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, bet kuriem vēl nav Valmieras kultūras kartes, ieejas maksa ir EUR 3.  Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzē”.

 

Lai veicinātu kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm 2012.gadā izveidoja unikālu kultūras produktu „Valmieras kultūras karte”. Kultūras kartes īpašnieku priekšrocība ir gan iespēja iegādāties biļetes uz pasākumiem izdevīgāk, gan arī apmeklēt īpašos pasākumus – tikšanās ar radošām personībām. Līdz šim izsniegtas 902 personalizētas Valmieras kultūras kartes.