Valmieras Mūzikas skola aicina uz 1. Adventes koncertu “Tu tikai notici”

22.11.2017

Valmieras Mūzikas skola ir sagādājusi jauku pārsteigumu valmieriešiem - īpašu Ziemassvētku gaidīšanas laika koncertu 1. Adventē - 3. decembrī plkst. 14:00 Valmieras Kultūras centrā.

 

Klausītājus priecēs Valmieras Mūzikas skolas vecāko klašu koris “SolLaRe” (diriģente Irēna Zelča); jaunāko klašu koris (diriģente Marika Rolmane) un instrumentālā grupa, kā arī jauniešu  kora “Skan” vīru grupa un solisti: Zane Jankuna, Baiba Rancāne, Madars Vanags, Samanta Markus, Melānija Fjodorova, Tīna Enia Goba, Estere Kuple, Paula Purava, Silvars Ritvars Malcenieks, Elīna Krastiņa-Grence, Mariuss Grencis. Ziemas noskaņu uzburs koncerta vadītāji: aktieris Varis Vētra, Anita Rezevska un unikālās autorleļļu mākslinieces Vladlenas lelles no “Leļļu karaļvalsts” Preiļos.

Valmieras Mūzikas skolas kora "SolLaRe" diriģente Irēna Zelča pastāstīja, ka koncerts "Tu tikai notici" būs Valmieras Mūzikas skolas kora klases 30 gadu jubilejas ieskaņas pasākums. "Pirms 30 gadiem mani uzrunāja pianiste Jautrīte Putniņa. Viņa teica: "Mums jāuzved bērnu opera "Kaķis un pele", ir vajadzīgs koris. Man par Jums ir daudz stāstīts, un domāju, ka Jūs to paveiksiet!"," tā par kora klases pirmsākumiem stāsta Irēna Zelča. Valmieras Mūzikas skolas kora klase nākamā gada rudenī svinēs 30. jubileju.

"Koncertprogramma "Tu tikai notici" ir kādas senas ieceres piepildījums - jau vairākus gadus esmu vēlējusies veidot koncertprogrammu kopā ar Valmieras Mūzikas skolas absolventi Anitu Rezevsku, kuru valmierieši pazīst kā Anitu Lasmani. Viņa ir daudzpusīga un ļoti talantīga personība - raksta dzeju un komponē mūziku. Vasarā mēs abas tikāmies un sapratām, ka pienācis brīdis sen loloto ideju īstenot. Anita ir sarakstījusi sirsnīgas Ziemassvētku dziesmas, kuras izskanēs šajā koncertā. Aicinu ikvienu atnākt un baudīt emocionālu koncertu Ziemassvētku noskaņās," aicina diriģente Irēna Zelča.

Uz tikšanos svētdien, 3. decembrī, plkst. 14:00 Valmieras Kultūras centrā! Ieskandināsim 1. Adventi ar sirsnību, mūziku un piparkūkām!

Ieeja bez maksas.