A A A

Laima Vaikule koncertā pulcēs izcilus mūziķus  

Drukāt
14.11.2017

Decembra sākumā dziedātāja Laima Vaikule klausītājus aicinās uz savu jaunāko koncertprogrammu "Ar Tevi kopā...". 9. decembrī dziedātāja koncertēs Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā.

 

"Šādi koncerti notiek pirmo reizi, un man tie ir īpaši, jo pirmo reizi viesošos arī dzimtajā Vidzemē, precīzāk – Valmierā, kur nekad neesmu koncertējusi, tāpat nekad neesmu uzstājusies Jelgavā un Saldū. Tāpēc ļoti jūs visus gaidu savos koncertos, un šobrīd kopā ar mūziķiem, kas piedalīsies manā nelielajā koncertturnejā, sastādu programmu,” stāsta dziedātāja. "Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šai tūrei būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Tas būs īpašs notikums arī viņiem, jo viņi arī ārpus Rīgas nebūs bijuši, un šo notikumu ļoti gaida, tie ir labākie no labākajiem mūziķiem un visi ar augstāko muzikālo izglītību.”

Koncertos skanēs gan pilnīgi jaunas, gan arī vecās labās dziesmas, ko publika vienmēr gaida un grib dzirdēt: "Vernisāža”, "Viss nāk un aiziet tālumā”, "Vienā laivā”, "Mēs ar Tevi dejosim”, "Neaizmirsti, mīlestība, mani”, "Par pēdējo lapu” u.c.

Biļetes uz Laimas Vaikules koncertprogrammu "Ar Tevi kopā” var iegādāties "Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.