A A A

Valmieras vasaras teātra festivāls saņēmis “Kilograms kultūras 2016” balvu kategorijā "Gada pārsteigums" 

Drukāt
23.02.2017

Ceturtdien, 23.februārī, norisinājās Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvas “Kilograms kultūras 2016” pasniegšanas ceremonija. Kategorijā "Gada pārsteigums" apbalvojumu "Kilograms kultūras 2016" saņēma Valmieras vasaras teātra festivāls. Sveicam festivāla komandu un visus teātra mīļus!

 

Valmieras Vasaras teātra festivāls norisinājās pērn no 5.līdz 7.augustam, piedāvājot spilgtas Rūdolfa Blaumaņa un viņa laikabiedru darbu skatuves versijas, kas tapa īpaši festivālam. To papildināja īpaša programma bērniem un jauniešiem. Tāpat arī festivāla laikā notika brīvdabas kino vakari. Teātra izrāžu un kino piedāvājumu ik dienu noslēdza mūzikas vakari Valmiermuižas Alus dārzā. 

Šogad gaidāms festivāla turpinājums - no 4. līdz 6.augustam "Valmieras Vasaras teātra festivāls. Bērni".

Pirmo Valmieras vasaras teātra festivālu organizēja Valmieras Drāmas teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

"Kilograms kultūras" balva tika piešķirta astoņās kategorijās: "Mūzika", "Teātris", "Kino", "Literatūra", "Vizuālā māksla", "Gada pārsteigums", "Kultūras mantojums" un "Gada notikums". Kā katru gadu, arī šogad piešķīra īpašo žūrijas balvu. Plašāka informācija šeit.

Ceremonija norisinājās sesto gadu.

Foto: LTV Ziņu dienesta Twitter konts