Valmieras Kultūras centrā notiks koncertizrāde bērniem "Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi"

23.01.2017


8. aprīlī plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncertizrāde bērniem „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”. Koncertizrādē piedalīsies Sergejs Jēgers (kontrtenors), Agnese Egliņa (klavieres), Guna Šnē (čells), Elīna Endzele (sitaminstrumenti), Vadims Lukjančuks (cirka mākslinieks), kā arī Rīgas Doma kora skolas, Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēkņi. Koncertizrādi vadīs Karina Bērziņa.

 

 

Par koncertizrādi:

Mazais un drosmīgais Sīpoliņš grib atbrīvot no cietuma visus netaisnīgi ieslodzītos. Bet, lai to izdarītu, viņam būs jāsadraudzējas ar Ķirsēnu, Zemenīti un labo Kurmieni. Viņš satiks arī Ķirbīti, Mellenīti, raudulīgo Hercogu Mandarīnu, dusmīgo Bruņinieku Tomātu, nejaukās grāfienes Ķirses un neizlēmīgo Advokātu Zirni. Kā viss risināsies, uzzināsiet, noklausoties koncertuzvedumu „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”, kurā izskanēs gan skaistā un aizrautīgā itāļu mūzika, gan pa kādam tango, tarantellai un pat ļoti populārai latviešu dziesmai.

Pasākums norisināsies „Mākslas mēnesis 2017” ietvaros. To organizē Valmieras Kultūras centrs un Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar VSIA „Latvijas Koncerti”.

 Ieejas maksa: EUR 4-8. Biļetes iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv . Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas.