A A A

Valmieras teātris februārī viesosies Madonā un Jelgavā 

Drukāt
07.01.2013

Valmieras teātris ar divām izrādēm februārī viesosies Madonā un Jelgavā:
? 3.februārī plkst. 16.00 ar izrādi šMātes un meitasš Madonas kultūras namā;
? 14.februārī plkst. 19.00 ar izrādi "Bezkaunīgie večiš Jelgavas kultūras centrā.
Biļetes uz izrādi Madonā var iegādāties Madonas kultūras nama kasē (tālr. 64822631), bet biļetes uz izrādi Jelgavā var iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv.

 

Izrāde "Mātes un meitas" ir veltījums aktrises Svetlanas Bless 70 gadu jubilejā. Kopā ar S.Bless izrādē spēlē viņas meita, aktrise Ieva Puķe.
Gaidot ierodamies papiņu, māte un meita lipina vareņikus, runā par dzīvi un vīriešiem. Taču izrādās, ka patiesībā viņas vieno nevis ģimenes saites, bet noziegums un kopēja profesija. Ļoti sena profesija.

Izrādes "Bezkaunīgie veči" nosaukumā minētie veči ir trīs latviešu vīri, kam savulaik nācies pamest Latviju un kuri tagad vada savas vecumdienas Kalifornijā. Viņu vaļasprieki un attiecības, konflikti ar bērniem, kas uzsūkuši jaunās mītnes zemes ieražas un valodu, mēģinājumi saglabāt latvietību ļoti atgādina mūsdienu ekonomisko emigrantu dzīvi. Jaunie režisori Reinis Suhanovs un Jānis Znotiņš ķērušies pie lugas, ņemot talkā "šikāgas piecīšus" un savas zināšanas par dzīvi aiz dzelzs priekškara pēc Otrā pasaules kara līdz PSRS sabrukumam.
Lomās: Rihards Rudāks, Januss Johansons, Juris Laviņš, Oskars Morozovs, Skaidrīte Putniņa.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Peļņika
VDT sabiedriskās attiecības
Mob. 26003833
Epasts: zane.pelnika@vdt.lv
www.vdt.lv