A A A

No nākamās nedēļas Valmieras skolās mācības notiks attālināti 

Drukāt
28.04.2021

28.aprīlī Slimību profilakses un kontroles centrs publicētajā sarakstā ar tām administratīvajām teritorijām, kurās epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.-6. un 12.klasēs, kā arī rotācijas kārtībā 7.-11.klasē, Valmiera nav iekļauta. Valmierā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem 27.aprīlī bijis 278, tāpēc no nākamās nedēļas Valmieras skolās mācības notiks attālināti.

 

Attālināto mācību laikā Valmierā un ārpus tās dzīvojošiem Valmieras skolu 1.-6. klašu skolēniem, kuriem pienākas bezmaksas brīvpusdienas, tiks izsniegtas pārtikas produktu pakas.

Attālinātās mācības skolās turpināsies līdz brīdim, kad epidemioloģiskā situācija pilsētā uzlabosies un būs iespējams atkal organizēt klātienes mācības.

12. klašu skolēniem mācību darbs var tikt organizēts klātienē ne biežāk kā 2 dienas nedēļā mācību priekšmetos, kuros paredzēts kārtot centralizētos eksāmenus, veicot Covid-19 testu gan skolēniem, gan skolotājiem.

Skolēnus un viņu vecākus aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai izglītības iestāžu mājaslapās, portālā “E-klase” vai jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem. Pateicamies skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem par sapratni!

Jāpiemin, ka pārējos izglītības posmos process organizējams līdzšinējā kārtībā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

Foto: pexels.com