A A A

Valmieras 5. vidusskola aicina iepazīties ar skolas piedāvājumu 

Drukāt
14.04.2021

Strauji tuvojas šī mācību gada noslēgums, kad skolu absolventiem jāizvēlas tālākais izglītības ceļš. Arī Valmieras 5. vidusskola meklē iespējas šajos neparastajos apstākļos iepazīstināt nākamos vidusskolēnus ar savu piedāvājumu. Iepriekšējos mācību gados tika organizētas Atvērto durvju dienas, bija piedalīšanās mācību iestāžu izstādēs, bet šajos apstākļos meklējam citas iespējas sasniegt 9. klašu beidzējus.

 

 

Esam priecīgi, ka interesi par piedāvātajām izglītības programmām izrādīja tās pamatskolas, kuru bijušie devītklasnieki jau mācās mūsu skolā, tāpēc arī Rencēnu un Liepas 9. klašu skolēni jau ieguvuši informāciju par četriem mācību virzieniem, ko skola piedāvā, sākot no 1. septembra.

Pārējiem interesentiem ir iespēja trīs Facebook tiešraidēs iepazīties ar skolas piedāvājumu 10.klasēm. Pirmā tiešraide jau aizvadīta 30.aprīlī, kad tika pastāstīts gan par skolu, gan visiem četriem mācību virzieniem. Gaidīsim tos, kurus interesē uzņēmējdarbība, radošās industrijas, lielu popularitāti ieguvušais policijas, drošības un valsts aizsardzības virziens. Šajā gadā gaidāms arī jaunums – pedagoģijas virziens, kura veidošanās  ir ar vēsturisku pamatu, jo kādreiz jau šajā ēkā tika sagatavoti jaunie skolotāji, kad skolai bija Pedagoģiskās skolas nosaukums. Esam pamanījuši, ka arī pēdējos gados skolu beidzēji izvēlas skolotāju profesiju un labprāt atgriežas Valmieras 5. vidusskolā jau kā pedagogi.

20. aprīlī tiešraides tēma būs “Viena diena skolā”, kad vidusskolēni tuvāk pastāstīs, kā notiek viņu mācības noteiktajā mācību virzienā, jauno pedagoģijas virzienu komentēs absolventi, kuri nolēmuši karjeru saistīt ar skolotāja profesiju.

Savukārt 11. maijā uz interesējošiem jautājumiem atbildēs skolotāji, ar kuriem sastapsieties, mācoties vidusskolā.

Skolas absolvents un nu jau arī darbinieks Gustavs Māziņš realizējis projektu, kurā gan skolas pašreizējie skolēni, gan absolventi, gan skolotāji dalās ar savām domām par Valmieras 5. vidusskolu. Apmeklējot skolas sociālos tīklus, var noskatīties šos nelielos video un labāk saprast to, kāpēc ir vērts mācīties, strādāt, pilnveidoties tieši Valmieras 5. vidusskolā!

VIDEO

Informāciju sagatavoja:

Valmieras 5.vidusskola