A A A

Informācija topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem 

Drukāt
15.02.2021

Lai topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem sniegtu iespēju iepazīties ar Valmieras pilsētas pašvaldības dibinātajām izglītības iestādēm, piedāvātajām izglītības programmām un interešu izglītības iespējām, Valmieras pilsētas skolas tiksies ar interesentiem tiešsaistē.

 

Skola

Norise

Valmieras 2.vidusskola

10.februārī plkst.18.00 notika tiešsaistes tikšanās. Video aicinājums pirmklasniekiem skolas Facebook lapā.  

24.februārī plkst.18.00 notiks tiešsaistes tikšanās. Plašāka informācija būs pieejama skolas mājaslapā un skolas Facebook lapā.

Valmieras sākumskola

17.februārī plkst.18.00 tiešsaistes sapulce. Plašāka informācija publicēta skolas mājaslapā.

Valmieras 5.vidusskola

18.februārī plkst.19.00 tiešsaistes tikšanās. Plašāka informācija pieejama skolas Facebook lapā.

Valmieras Viestura vidusskola

23.februārī plkst.18.00 tiešsaistes sapulce. Plašāka informācija skolas mājaslapā.

Valmieras Pārgaujas sākumskola

25.februārī plkst.18.00 tiešsaistes tikšanās. Plašāka informācija skolas mājaslapā.

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs

Topošo pirmklasnieku vecāku interesējošiem jautājumiem skola pašlaik sniedz informāciju un atbildes individuāli. Kontaktinformācija saziņai skolas mājaslapā.

Tikšanās ar topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem plānota jūnija sākumā.

No 1.marta līdz 30.aprīlim notiks pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1.klasēs 2021./2022.mācību gadam pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, kas sniedz pamatizglītības programmas apgūšanas iespējas.

Bērnu var pieteikt mācību uzsākšanai 1.klasē tajā kalendārajā gadā, kad bērnam aprit septiņi gadi.

Atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības bērns var sākt pamatizglītības ieguvi vienu gadu agrāk vai vēlāk saskaņā ar vecāku vēlmēm un ģimenes ārsta vai psihologa atzinumu (medicīniskā izziņa 026/u jāpievieno reģistrācijas pieteikumam).

Pieteikumus no 1.marta būs iespējams iesniegt:

  • elektroniski, izmantojot portāla www.latvija.lv pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.  E-dokumenta pielikumā jābūt pievienotam reģistrācijas pieteikumam;
  • elektroniski, reģistrācijas pieteikumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pasta adresi pasts@valmiera.lv;
  • (tikai gadījumos, ja nav iespējams izmantot iepriekš minētos variantus) klātienē Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2 103.kabinetā vai iesniedzot Apmeklētāju pieņemšanas centrā Valmieras pilsētas pašvaldības darba laikā.

VIDEO pamācība

Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Izglītība” – “Vispārējā izglītība” – “Bērnu uzņemšana 1.klasē”  var iepazīties ar reģistrācijai nepieciešamajiem dokumentiem (šeit), informāciju par rindas veidošanu un aktualizēto rindu (šeit).

25.februāra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē tiks apstiprināts 2021./2022.mācību gadā uzņemamo skolēnu skaits vispārējās izglītības iestāžu 1.klasēs, lai nodrošinātu kvalitatīvu jaunā izglītības satura ieviešanu, ievērojot higiēnas prasību normas un iekļaujošās izglītības ieviešanas aspektus.

 

 

Foto: pexels.com