A A A

Meklējot jaudīgu izglītību: Vidzeme | digitālā tikšanās 

Drukāt
20.01.2021

Kas ir 21. gadsimta izglītība? Vai Covid-19 pandēmija ir izcēlusi nepieciešamību pēc kompetenču izglītības? Kā pēdējo gadu laikā ir mainījusies cilvēku plūsma Vidzemē, un kā tiek vērtētas reģiona izglītības iespējas? Apspriedīsim šos un citus ar izglītību un izaugsmi saistītus tematus diskusijā „Meklējot jaudīgu izglītību: Vidzeme”, kas norisināsies 21. janvārī no plkst. 16.00 līdz 17.00. Ja arī Tev rūp Vidzemes izglītības nākotne – piedalies, paud viedokli un uzdod jautājumus!

 
Diskusijai pievienosies:
  • Ieva Margeviča-Grinberga, Latvijas Universitāte asociētā profesore, 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas "Skolotājs” direktore;
  • Aigars Runģis, Valmiermuižas alus darītava īpašnieks;
  • Arkādijs Karavājevs, Valmieras 2. vidusskola vēstures un sociālo zinību skolotājs, projekta "Mācītspēks" dalībnieks;
  • Gints Bērtiņš, Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītāja vietnieks.
Diskusiju vadīs Ramona Urtāne, Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes “Iespējamā misija" vadītāja!

Mainoties laikam, maināmies arī mēs un mūsu izpratne par jēgpilnu attīstības procesu. Virzība pretī modernai izglītības sistēmai, kas ne tikai balstīta uz vispārēju zināšanu apgūšanu, bet arī sniedz patiesu pienesumu cilvēka kā personības attīstībā, mūsdienās ir viens no galvenajiem laimīgas, attīstītas un izglītotas sabiedrības pamatprincipiem. Šis laiks pieprasa vēl nebijušu pieeju mācību procesam, spēcīgu vīziju un izpratni par izglītības satura nozīmi un tā integrāciju mācību iestādēs.

Tiešraide skatāma šeit.


Skolotāju izglītības projekta “Mācītspēks” mērķis ir mērķtiecīgu un motivētu dažādu jomu profesionāļu piesaiste, mācības un atbalsts skolotāja darbam Latvijas skolās. Projekta norisi atbalsta #EiropasSociālaisFonds. Vairāk informācijas: www.macitspeks.lv.

Informāciju sagatavoja:
Klinta Mežapuķe
projekts "Mācītspēks"