A A A

Aizvadīta nometne “STEM piedzīvojums Vindā” 

Drukāt
26.10.2020

Aizvadītajā nedēļā, no 19. līdz 23.oktobrim, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” telpās norisinājās nometne “STEM piedzīvojums Vindā”, kuru organizēja biedrība "FIRST LEGO League Latvia". Tā tika realizēta Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” projekta ietvaros.

 

 

 

Nometnē piedalījās 30 dalībnieki. Tās galvenais mērķis bija iepazīstināt nometnes dalībniekus un viņu vecākus ar tehniskās jaunrades iespējām Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” un Valmierā, līdz ar to tika organizētas dažādas izzinošas aktivitātes. Dalībnieki tika iesaistīti vairākās tehniskās darbnīcās, kurās apguva 3D un tehnisko modelēšanu, konstruēšanas pamatus, robotikas un programmēšanas prasmju pamatus, kā arī piedalījās trases auto modeļu, pašu gatavotu kuģu modeļu un lāzertag sacensībās. Pildot izzinošus, radošus uzdevumus dalībnieki ieguva ne tikai jaunas zināšanas, bet arī pilnveidoja sadarbības prasmes un piedzīvojot emocionālus mirkļus, nostiprinot un izveidojot jaunas draudzības saiknes, gan starp dalībniekiem, gan to ģimenes locekļiem.

Biedrība “FIRST LEGO League Latvia” vēlas pateikties SIF par piešķirto finansējumu un visām iesaistītajām organizācijām, sevišķi, Valmieras Jaunatnes centram “Vinda”,  Valmieras tehnikumam un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai, kā arī visiem iesaistītajiem cilvēkiem, ar kuru palīdzību šī nometne varēja notikt.

Informāciju sagatavoja:

Agija Veinberga,
Valmieras Jaunatnes centra "Vinda" direktores vietniece izglītības jomā