A A A

Aicina apmeklēt LEGO robotikas nodarbības 

Drukāt
11.09.2020

Interešu izglītības iestāde "Bērnu centrs "Kā mājās"" komplektē 2020./2021. mācību gada LEGO robotikas grupas. Nodarbības notiek "Bērnu centrs "Kā mājās"" Beātes ielā 23. Ja vēlaties, lai bērns apmeklētu LEGO robotikas nodarbības savā pirmsskolas/sākumskolas izglītības iestādē, lūdzam aizpildīt aptauju. Sīkāka informācija, aptauja un pieteikšanās šeit.

 

 

 

LEGO robotikas nodarbības “Tehnoprātnieks” ir STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Math) pulciņš, kurā lielākoties darbojamies ar LEGO Education robotikas un mehānikas komplektiem, bet mācību programmas apguvē izmantojam arī citas tehnoloģijas (TTS roboti, droni u.c.), kā arī veicam dažādus fizikālos eksperimentus.

Pulciņš paredzēts 5-9 gadus veciem bērniem.

Nodarbības notiek reizi nedēļā, 45 minūtes, mēneša maksa - 28 EUR.

LEGO robotikas nodarbības “Mazais Tehnoprātnieks” ir STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Math) pulciņš, kurā lielākoties darbojamies ar LEGO Education mehānikas komplektiem, bet mācību programmas apguvē izmantojam arī citas tehnoloģijas (TTS roboti, gaismas galdi u.c.), kā arī veicam dažādus fizikālos eksperimentus.

Pulciņš paredzēts 3-4 gadus veciem bērniem.

Nodarbības notiek reizi nedēļā, 30 minūtes, mēneša maksa - 20EUR.

"Bērnu centrs "Kā mājās"" kā interešu izglītības pakalpojumu sniedzējs stingri ievēro visus likumdošanā noteiktos drošības pasākumus COVID-19 izplatības ierobežošanai.

Informāciju sagatavoja:

"Bērnu centrs "Kā mājās""