A A A

Saņemti 345 pieteikumi bērnu uzņemšanai 1.klasē 

Drukāt
20.05.2020

Aprīļa beigās noslēdzās Valmieras pilsētas pašvaldības organizētā bērnu pieteikšana pašvaldības vispārizglītojošo izglītības iestāžu 1.klasēs. Kā norāda Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Iveta Pāže, līdz šim iesniegti 345 pieteikumi bērnu uzņemšanai 1. klasē 2020./2021.mācību gadā.

 

Lielākais pieteikumu skaits iesniegts Valmieras Pārgaujas sākumskolā (99 pieteikumi) un Valmieras sākumskolā (99 pieteikumi). Valmieras Viestura vidusskolas 1. klasē pieteikti 75 bērni, Valmieras 5. vidusskolā – 44 bērni, bet Valmieras 2. vidusskolā – 20 bērni, savukārt Valmieras Gaujas krasta vidusskolā - attīstības centrā 8 bērni.

Valmieras Izglītības pārvalde ir izsūtījusi visiem vecākiem izziņu par vietas piešķiršanu skolā, izņemot to bērnu vecākiem, kuri iesniedza pieteikumu Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrā, šajā gadījumā skola pati sazinājās ar vecākiem. Izziņai pielikumā pievienots iesniegums, kurš vecākiem jāiesniedz skolā līdz 2020.gada 5.jūnijam. Iesniegumu skolai var iesniegt arī elektroniski (parakstot ar drošu elektronisko parakstu) un nosūtot šādām e-pasta adresēm:

  • Valmieras sākumskola – vs@valmiera.edu.lv (iesniegums);
  • Valmieras Pārgaujas sākumskola – vps@valmiera.edu.lv (iesniegums);
  • Valmieras 2.vidusskola – v2v@valmiera.edu.lv (iesniegums);
  • Valmieras 5.vidusskola – v5vadm@valmiera.edu.lv (iesniegums);
  • Valmieras Viestura vidusskola – vvv@valmiera.edu.lv (iesniegums);
  • Valmiera Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs - vgv@valmiera.edu.lv (iesniegumu).

Tie vecāki, kuri līdz šim vēl nav paguvuši pieteikt bērnu 1.klasē nākamajam mācību gadam, to joprojām var izdarīt, vēršoties Valmieras pilsētas pašvaldībā (Lāčplēša ielā 2).

Tāpat arī turpinās pieteikšanās mācībām Valmieras Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā, kur tiek uzņemti bērni ar garīgās attīstības traucējumiem un bērni ar dzirdes traucējumiem. Pieteikties var klātienē skolā (Leona Paegles ielā 5) vai elektroniski, sūtot e-pastu vgv@valmiera.edu.lv, iesniedzot/nosūtot iesniegumu un pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinumu. Plašāka informācija par uzņemšanu skolas mājaslapā www.vgv.lv vai pa tālruni 64222475, 26407817.

Par izglītību saistītu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

 

Foto: pexels.com