A A A

Vidzemes Augstskola aicina sveikt absolventus Ziemas izlaidumā 

Drukāt
13.02.2020

Koncertzālē “Valmiera” 15. februārī norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) Ziemas izlaidums, kurā diplomus par iegūtu augstāko izglītību saņems koledžas, bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi.  

 

Arī šogad Ziemas izlaidumā augstskolu absolvēs profesionāļi, kuri augstāko izglītību ieguvuši studiju virzienos “Tūrisms un atpūta”, “Informācijas tehnoloģijas”, kā arī “Būvniecība”. Pirmo reizi ViA vēsturē apliecības par maģistra grāda iegūšanu iegūs studiju programmas “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas” absolventi, kuri studiju gaitas Valmierā uzsāka 2018. gada rudenī.

"Ar maģistra līmeņa studiju programmu "Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" Vidzemes Augstskola gājusi laikam pa priekšu, sagatavojot speciālistus nākotnes profesijām. Zināšanas un praktiskās iemaņas virtuālās realitātes sistēmu projektēšanā un izstrādē, kuras studenti apguvuši šajā studiju programmā pusotra gada laikā, gūst arvien lielāku nozīmi izglītībā, medicīnā, arhitektūrā, mākslā, vēsturē, tūrismā un virknē citu jomu. Nenoliedzami, ka šīs tehnoloģijas kļūst par arvien nozīmīgāku mūsu ikdienas daļu, tai pat laikā no studentiem tas prasa lielu drosmi, lai dotos šajā virzienā," tā maģistra studiju programmas "Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" direktors Arnis Cīrulis.

Vidzemes Augstskolas izlaidums notiks divās daļās – “Ceļamaize”, kas paredzēta absolventiem un augstskolas darbiniekiem, norisināsies ViA Inženierzinātņu fakultātē Tērbatas ielā 10 laikā no plkst. 12.30 līdz 14.30 . No plkst. 15.00 koncertzālē “Valmiera” (L. Paegles ielā 10) norisināsies izlaiduma svinīgā ceremonija, kurā studiju virzienu vadītāji pasniegs ViA diplomus un izlaiduma viesi būs laipni aicināti sveikt absolventus ar ziediem un laba vēlējumiem.

Vidzemes Augstskola ir 1996. gadā dibināta valsts augstskola, kas piedāvā 15 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs, kurās veiksmīgi tiek līdzsvarota teorija un prakse. Tās tiek pielāgotas aktuālākajām tendencēm sabiedrībā un izmaiņām darba tirgū. Studiju kvalitāti nodrošina pieredzējuši un profesionāli mācībspēki, progresīvas studiju formas, kā arī motivēti studenti, kuri zina, ko vēlas sasniegt nākotnē.

Informāciju sagatavoja:

Dārta Rasa Ozola,

Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste