A A A

Valmierā notiks Sarunu skolas LAMPA nodarbība “Publiskā runa? Esmu gatavs!” 

Drukāt
13.02.2020

Vai laba publiska uzstāšanās vienmēr nozīmē ilgu gatavošanos? Izrādās, runu iespējams izveidot dažu minūšu laikā! Kā to izdarīt – atklās publiskās runas treneris Dāvis Golds Sarunu skolas LAMPA nodarbībā “Publiskā runa? Esmu gatavs!”. Tā notiks 19. februārī plkst. 17.30–20.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4, Valmierā). Dalība nodarbībā – bez maksas.

 

Viens no visbiežāk dzirdētajiem attaisnojumiem, kādēļ cilvēki atsakās runāt publiski, ir: “Es neesmu sagatavojies!” Nodarbības laikā interesentiem tiek piedāvāta iespēja apgūt četrus pamatrīkus, kas palīdzēs izveidot runu dažu minūšu laikā un sagatavos uzstāties jebkādos apstākļos. Nodarbība paredzēta gan tiem, kuriem jau ir labas uzstāšanās prasmes, gan tiem, kuri vēl tikai apgūst runas pamatus.

Dāvis Golds ir publiskās runas treneris biedrībā “Toastmasters International” un 2017. gada Eiropas publiskās runas čempions. Viņš ir pasniedzis uzstāšanās prasmes vairākās valstīs un individuāli vērtējis ap 200 publisko runu. Dāvis ir dalījies ar savām zināšanām konferencēs “TEDxRiga”, “Icebreakers ‘19”, kā arī veidojis saturu projektam “Samsung digitālā skola”.

Nodarbību atbalsta British Council pārstāvniecība Latvijā un Valmieras integrētā bibliotēka.

“British Council mēģina iedrošināt cilvēkus veidot dialogu un izteikt savu viedokli, lai varētu aktīvi piedalīties savas nākotnes veidošanā. Tādēļ uz šo Sarunu skolas LAMPA nodarbību mēs aicinām ne tikai tos, kuru ikdiena saistīta ar publisku uzstāšanos, bet īpaši tos, kuri to iepriekš nav darījuši. Nodarbība palīdzēs formulēt viedokli un iedrošinās publiski izteikties brīžos, kad tas nepieciešams. Tā ir iespēja vietējo kopienu iedzīvotājiem vairot drosmi un vairāk iesaistīties sabiedriskos procesos ar savu viedokli, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas,” mudina British Council pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Matesoviča.

Nodarbība ir bez maksas, uzrādot biļeti (drukātā veidā vai viedtālrunī), kam var pieteikties šeit: https://festivalslampa.lv/lv/sarunu-skola. Ierašanās no plkst. 17.15.

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā – pavasara un rudens sezonā. Sarunu skolas mērķis ir izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru Latvijā. Mācoties sarunāties cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo, ikviens interesents nodarbību laikā varēs gūt praktiskas iemaņas veiksmīgākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem.

Papildu informācija: