A A A

Aicina uz “Smart Lunch” vieslekciju ar Jurģi Priedīti 

Drukāt
11.02.2020

Ikmēneša "Smart Lunch" vieslekciju programmas laikā 13. februārī ar Vidzemes Augstskolas (ViA) studentiem un citiem interesentiem tiksies ViA absolvents, grupas “Age of Stones” dalībnieks un LIAA Valmieras biznesa inkubatora (LIAA VBI) vadītājs Jurģis Priedītis, kurš dalīsies ar savu atgriešanās stāstu dzimtajā Valmierā un pastāstīs par savu pieredzi, jau trešo gadu strādājot LIAA VBI.

 

“Smart Lunch” vieslekcijas laikā studentiem, mācībspēkiem un ikvienam valmierietim, kā arī pilsētas viesim būs iespēja ieskatīties LIAA VBI vadītāja Jurģa darba ikdienā un uzzināt vairāk par inkubatora darbību un iespējām, ko tas piedāvā studentiem. Jurģis pastāstīs, kā uzsākt biznesu un iedrošinās to darīt arī klātesošos.

Vieslekcija norisināsies 13. februārī Valmierā, Cēsu ielā 4, C129 telpā laikā no plkst. 13.00 līdz 14.00. Pasākums ir bez maksas.

"Smart Lunch” ir vieslekciju programma, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, pasniedzējiem, darbiniekiem, absolventiem un citiem interesentiem ļauj smelties iedvesmu un uzzināt jaunu informāciju, kā arī nesteidzīgi baudīt pusdienas, ne vien paķerot līdzi savu ēdienu, bet arī cienāties ar uzkodām, ko sagādājusi ViA un ViA Studentu apvienība.

Pasākums tiek organizēts Vidzemes Augstskolai, sadarbojoties ar LIAA Valmieras biznesa inkubatoru un uzņēmumu “Wunder”.

Informāciju sagatavoja:

Dārta Rasa Ozola,

Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste