A A A

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne iekļuvusi "SkillsLatvia 2020" finālā 

Drukāt
03.02.2020

29.janvārī Rīgas Valsts tehnikumā notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 prasmju konkursa “Grafikas dizains” pusfināls, kurā piedalījās arī Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas Reklāmas dizaina 3.kursa audzēkne Betija Tekla Spāre, kura iekļuvusi konkursa finālā. Betijai līdzi devās skolotāja Krista Jūlija Kreišmane.

 

Fināls norisināsies aprīļa beigās. Tajā piedalīsies seši jaunieši ar labāko rezultātu, un būs iespēja sacensties par Latvijas labākā jaunā profesionāļa titulu.

“Grafikas dizaina” pusfinālā piedalījās audzēkņi no 12 profesionālās izglītības iestādēm. Jauniešu darba uzdevums bija izveidot dotā deju kolektīva grafisko identitāti un izvērst to dažādās platformās tā, lai ikvienā atsevišķā darbā būtu vienoti grafiskie principi, elementi un burtveidoli. Septiņās stundās konkursa dalībnieki izstrādā deju kolektīva logotipu, plakātu, Facebook baneri un sertifikātu. Paveikto vērtēja nozares eksperti – Irēna Ansava, Ieva Bečere un Ivs Zenne.

Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.

Foto: Dāvis Sargūns

Informāciju sagatavoja:

Gita Dukure,
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas
direktores vietniece izglītības jomā