A A A

Vidzemes Augstskola aicina uz pētniecisko diskusiju pēcpusdienām 

Drukāt
20.01.2020

Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts (HESPI) aicina uz pētniecisko diskusiju pēcpusdienām, aptverot plašu pētniecības tēmu loku, sākot ar mākslu līdz pat uzņēmējdarbībai.

 
  • 30. janvāris plkst.14:00–16:00 Kodētas kultūrsistēmas. Dizaina komunikācija islāma vizuālajā reklāmā un rietumu laikmetīgajā mākslā (vada Ieva Gintere, Ilze Loža)
  • 27. februāris plkst.14:00–16:00 Starpsektorālo sociālo politiku ietekme jauniešu pārejās: vai jauniešu pārejas režīmu teorija ir noderīga? (vada Anna Broka)
  • 26. marts plkst.14:00–16:00 No ilgtspējas uz aprites ekonomiku uzņēmējdarbībā (vada Maira Leščevica)
  • 30. aprīlis plkst.14:00–16:00 Virzība uz viedo tūrisma galamērķu pārvaldību: jauni dati un izaicinājumi (vada Andris Klepers, Iluta Bērziņa)

Pasākuma norises vieta - Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, C114. telpa. Precīzāka un izvērstāka informācija par katru diskusijas tēmu būs atrodama HESPI mājaslapā.

Laipni aicināts piedalīties ikviens interesents! Pasākuma formāts draudzīgs un neformāls. Diskusijas mērķis ir gan iepazīstināt ar pētnieku darbu, gan sarunāties par atziņām, idejām un izaicinājumiem šajās pētniecības jomās. Būsim pateicīgi, ja nodosiet informāciju tālāk jūsu pārziņā esošajām iestādēm un struktūrvienībām, kurām tas varētu būt noderīgi un interesanti.

Informāciju sagatavoja:

Līga Cvetkova,

HESPI direktores asistente